Originální kalendář jako dárek

I tak běžná a praktická věc jako diář nebo kalendář může být originálně pojata a stát se hezkým a vítaným dárkem.

 

 

Diář Koloběh
Není to jen tak obyčejný diář na zaznamenávání schůzek, rodinných svátků a pracovních setkání. Koloběh spojuje tradice a tvořivý přístup. Je vytvářen ručně za použití lepidla, nůžek, štětců a spousty nápadů. Autorka Lucie Čapková do něj vtělila své poznatky z přírody, naše tradice, zvyky a svátky, takže po celý rok vás budou provázet krásné obrázky, fotografie a milá slova. Kalendář může posloužit zároveň jako deník, do kterého budete zaznamenávat své prožitky. Firma Pařez smalt, prodává například Fler, slabá verze je za 166 Kč, silná, obsahující i pohlednice, kartičky apod., je za 277 Kč.

 

 

 

 

Luxusní diáře z Design Collection
Kdo dává přednost elegantním, ale střízlivě pojatým diářům, potěší ho některý z řady luxusních diářů z Design Collection. Například Brilliant diář (pro ženy), Typo diář (pro muže) či Divided Life.  Týdenní diáře jsou opatřeny gumičkou, osmi ilustracemi a vnitřní kapsou pro vizitky. Kalendárium mají již od prosince 2015 a jsou šestijazyčné. Vydává a prodává Presco Group, stojí 179 Kč.

 

Luxusní diáře z Design Collection

 

Rodinné plánovací kalendáře
Plánovací kalendáře jsou praktickým pomocníkem každé rodiny. Plánování kroužků, domácích úkolů nebo výletů bude zábavou a děti se tak naučí organizovat svůj dětský svět. Najdete v nich veselé postavičky, rozvrh pro každého člena rodiny a místo pro poznámky.
Firma Presco Group nabízí Plánovací kalendář pro velkou rodinu 2016 o rozměrech 48 x 33 cm za 199 Kč a Rodinný plánovací poznámkový kalendář 2016 o velikosti 30 x 30 cm za 179 Kč. Novinku je Rodinný plánovací diář 2016(15 x 21 cm), určený zejména maminkám. Nabízí jim i místo pro záznamy o pokrocích dětí a množství praktických kolonek a seznamů.

 

 

Kalendář na míru
Z vlastních fotografií si můžete nechat u firmy HappyFoto vyrobit stolní, nástěnný plánovací nebo roční kalendář. Nástěnný kalendář na šířku ve velikosti A4 je za 372 Kč, ve velikosti A3 za 492 Kč. Kalendáře jsou tištěny digitálním tiskem na kvalitní papír. Ve verzi deLuxe (na fotopapíru a se speciální vrstvou zabraňující ulpívání otisků prstů) bude ve formátu A4 za 492 Kč a ve formátu A3 za 692 Kč. A nemusí nutně začínat lednem, ale třeba prosincem, listopadem… Na kalendář stačí mít třináct pěkných fotek v počítači.

 

 

TEXT: IVA TVRZOVÁ
FOTO: ARCHIV FIREM

Originální kalendář jako dárek