Obraz i do koupelny

Máte v koupelně volnou zeď a přemýšlíte, čím ji vyzdobit? Klasický obraz ani fotoplátno v dřevěném rámu nejsou vhodné, vlhko by jim uškodilo. Vhodnější je obraz na akrylátovém skle.

 

Akrylátové sklo asi znáte pod názvem plexisklo. Poprvé bylo vyrobeno v roce 1933 a v mnoha ohledech je nepřekonatelné. Jeho čirost a naprostá bezbarvost i v silných vrstvách nepodléhá dokonce ani vlivům tropického podnebí. Odolává vodě i vysokým teplotám až do 80 °C. Zároveň jde o zdravotně naprosto nezávadný materiál.

 

HappyFoto umí na akrylátové sklo tisknout obrazy od těch nejmenších v rozměru 30 x 20 cm až po ty největší 150 x 50 cm. Tloušťka obrazu je 4 mm. Fotografie na plexiskle působí mírně plastickým dojmem (jako by obraz měl větší hloubku, než jakou skutečně má). Zajímavá je ochrana před vnějšími vlivy – obrazu na akrylátovém skle nevadí ani vysoká teplota, ani vlhkost, ani přímý zásah vodou…

 

Návod, jak si nechat akrylátový obraz s fotografií udělat, najdete na internetových stránkách firmy HappyFoto. Není na tom nic složitého. Prostě jen ve speciálním prográmku přetáhnete oblíbenou fotografii do šablony. A pak už obraz jedním kliknutím odešlete a objednáte. Za pár dnů vám přijde poštou.

Akrylátový obraz můžete mít v devíti velikostech, od 30 x 20 cm do 150 x 50 cm, v cenách od 499 Kč do 3299 Kč.

 
TEXT: REDAKCE
FOTO: HAPPYFOTO

Obraz i do koupelny