Nová aplikační videa se stavební chemií Ceresit ocení každý chatař a chalupář

Tři nová profesionální aplikační videa se stavební chemií Ceresit vám názorně představí postup prací při přípravě podkladu pro podlahy (včetně vyplňováni děr a trhlin nebo vyrovnání podlah), přípravě podkladů stěn (ať už betonových, s cementovou omítkou či z dřevotřísky) a s pracovním postupem pro lepení a spárování obkladů a dlažby v koupelně – od penetrace, hydroizolace, přes lepení obkladu na stěny či dlažby na podlahu až po spárování.

Videa představují podporu pro všechny, kteří chtějí při práci s produkty Thomsit a Ceresit dosáhnout vynikajících výsledků. Ve videu s pokládkou obkladů a dlažby v koupelně se dozvíte, jaké pomůcky budete potřebovat, jak a kdy penetrovat, kdy použít hydroizolace nebo která lepidla Ceresit jsou pro lepení obkladů a dlažeb vhodná. Praktický a názorný je také návod, jak pracovat s inovovanou spárovací hmotu Ceresit CE 40 a sanitárním silikonem Ceresit CS 25.

Všechna nová profesionální aplikační videa se stavební chemií Ceresit si můžete prohlédnout na videokanálu www.youtube.cz.

 

Komerční prezentace

Nová aplikační videa se stavební chemií Ceresit ocení každý chatař a chalupář