U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

NÍZKOENERGETICKÉ STŘEŠNÍ OKNO

Kategorie: Tržiště | Autor:

Okno Roto Designo R8 NE je ideální do podkroví rodinných domů, ale i chat a chalup. Vyrábí se jak ve dřevěném, tak plastovém provedení (lze objednat jakoukoliv barvu ze škály RAL, anebo provedení v mědi nebo titanzinku). Svými špičkovými hodnotami tepelně-technických vlastností, novým designem a elegantním začleněním do plochy střechy představuje vývojový skok do budoucnosti. V kombinaci se solárními a fotovoltaickými panely je skvělou volbou pro nízkoenergetické stavby.

Trojsklo z tvrzeného bezpečnostního skla je vysoce odolné proti rozbití, venkovní tabule je opatřena vrstvou Aquaclear, která kromě samočisticí funkce nabízí ochranu proti rosení a zamrznutí, vrstva z ušlechtilého kovu z vnitřní strany zasklení zajišťuje zvýšenou ochranu proti nežádoucímu slunci a teplu.

Součinitel prostupu tepla Ug pro trojnásobné izolační zasklení = 0,5 W/m2K, výpočtová hodnota součinitele prostupu tepla Uw pro okno = 0,84 W/m2K. Další informace: Roto stavební elementy s.r.o., tel. 271 651 428, www.roto-frank.cz

Popisy k obrázkům

NÍZKOENERGETICKÉ STŘEŠNÍ OKNO