Zábava pro celou rodinu 2018

Rubrika: Market

Od čtvrtka 25. do neděle 28. října 2018 se koná největší souběh akcí pro zábavu a volný čas v České republice, a to na výstavišti PVA EXPO PRAHA v pražských Letňanech, konkrétně v halách 3 a 4. Pestrá nabídka akcí je zaměřena jak na kluky a muže, tak i na holky a ženy.

MODEL HOBBY
Známý modelářský veletrh patří k nejstarším členům této rodiny. Koná se od roku 1992 a jsou na něm k vidění v akci RC modely aut, lodí, letadel, dronů či stavební techniky. Doplněný je o akci Print In 3D, která seznamuje návštěvníky s 3D tiskem.

TVOŘIVÝ SVĚT
Hlavním tématem letošního ročníku veletrhu kreativního tvoření bude lettering, což je obraz sestávající z písmen a nějakého dalšího grafického návrhu. Na veletrhu bude workshop, na kterém se může lettering naučit každý. Seznámit se můžete také s dalšími technikami, např. s ebru a malováním na textil, či nakupovat ručně vyráběné doplňky. Pro menší návštěvníky budou připraveny různé dílničky. Třeba hrátky se samoschnoucí modelínou nebo tvorba obrazců pískem. Kreativních technik bude k vidění mnohem více.

ART SALON
Výstava výtvarného umění je nejmladším přírůstkem do rodiny výstav pro celou rodinu. Až budete potřebovat na chvíli vydechnout, můžete si koupit dobrou kávu a kochat se špičkovými uměleckými díly. Ať už půjde o obrazy, sochy nebo o další umělecké předměty. Výstava není pouze o kochání se, je prodejní a můžete si tak pořídit originální dílo českého autora do svého příbytku.

Nabídka všech akcí je více než široká, doporučujeme navštívit webové stránky jednotlivých akcí:
www.modelhobby.cz
www.tvorivy.cz
www.pi3d.cz
www.artsalon.cz

Centrálním rozcestníkem je adresa www.zabavaprocelourodinu.info.

Tak nezapomeňte – od 25. do 28. října 2018 v pražských Letňanech největší soubor výstav pro vaši rodinu!

 

Komerční prezentace

Zábava pro celou rodinu 2018