U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

Na živé ploty

Kategorie: Tržiště | Autor:

Inovace nůžek na živé ploty AHS 7000 Pro, jež uvedla na trh firma Bosch v roce 2001, s motorem 650 W, výjimečným krouticím momentem 80 Nm a 60 cm dlouhým nožem, přinesla praktická vylepšení.

Nové nůžky AHS 7000 Pro-T nabízejí uživatelům větší pohodlí, a to díky koncové zarážce ve tvaru T na konci nože. Tento díl vede větve k noži při střihání plotu buď v horizontální poloze podél zdi, nebo vertikálně nízko u země. Zuby zachytí a uříznou všechny větve. Ergonomicky tvarované rukojeti umožňují snadnou a bezpečnou práci i ve špatně přístupných místech nad hlavou. Novinkou je také sběrač Collecto, vyrobený z lehkého odolného plastu: při střihání v horizontální poloze zachytí odřezky, takže nezapadnou do plotu, kde by uschly.

Laserem přesně řezané nože zaručují vysoce kvalitní střih v jakémkoli úhlu, a to dokonce u vyšších plotů. Nůžky mají i výborné bezpečnostní vlastnosti, například funkci rychlovypínače s mechanickou brzdou, umožňují obsluhu obouruč a mají bezpečnou řezací lištu.

Nůžky AHS 7000 Pro-T (včetně pouzdra s příslušenstvím pro údržbu) lze koupit u prodejců Bosch za 6490 Kč. Sběrač Collecto je možné objednat za 330 Kč.

Na živé ploty