Mobilní vířivka? Luxusní odpočinek na zahradě

Kdo by neměl rád relaxační masáže v teplé vodě, která svým bubláním uklidňuje roztěkanou mysl. Jezdíme za ní do městských lázní, kde se ale nutně musíme mačkat s cizími lidmi. Nebo k moři, což je přece jen trochu daleko. Co si raději pořídit vířivku domů? Mezi letošní trendy patří cenově dostupné vířivky mobilní – nafukovací.

 

V mobilní vířivce si sice nezaplavete, ale i tak si užijete zábavu a příjemně se zrelaxujete

 

Vířivka Mspa OASIS B-120 Sapphire stojí 16490 Kč

Mobilní vířivka spojuje výhody malého zahradního bazénu a klasické vířivé vany. Děti se v ní vyřádí a dospělí si poté užijí relaxační koupel s modrým nebem nad hlavou. Stačí si vířivku objednat přes internet, přijde až domů a postavit ji je už snadné. Lázně na zahradě jsou pak k službám nejen v průběhu horkých dní, ale i když se udělá pošmourno. Voda se zahřeje zabudovanou topnou spirálou.

 

Tato vířivka je v nabídce MALL.CZ nejdražší, stojí 35 990 Kč

 

Nespornou výhodou nafukovacích vířivek je jejich skladnost a mobilita. S příchodem zimy lze vířivku jednoduše vyfouknout a přemístit do interiéru. Z nevyužité místnosti se tak rázem stane vaše nejoblíbenější místo odpočinku.

 

Vířivka Mspa BIRKIN J-152 obsahuje 8 chromových trysek

 

Mobilní vířivky si můžete vybrat v různých velikostech, barvách i tvarech (obvyklý je kruh, ale může mít i čtvercovou základnu). Pořídíte je na MALL.CZ. Ceny se pohybují od 14 990 Kč.

TEXT: REDAKCE
FOTO: ARCHIV

Mobilní vířivka? Luxusní odpočinek na zahradě