Mexické speciality snadno a rychle

Máte rádi pikantní pokrmy cizích kuchyní? Lákalo by vás připravit si například  něco z mexické kuchyně? Nemusíte být žádným kuchařským specialistou a zvládnete to! Pomohou vám v tom kompletní balíčky ingrediencí pro přípravu mexického jídla – tak zvané „dinner kits“, nebo typické mexické omáčky v praktických lahvích. Jedná se o novinky značky Santa Maria na našem trhu.

 

Balíček Santa Maria Taco Family Dinner

 

 

Praktické balíčky Santa Maria Dinner Kits ocení zejména lidé, kteří se setkávají s přípravou mexického jídla poprvé a nevědí, jak jednotlivé ingredience zkombinovat. Na obalu je přehledně znázorněno, které přísady najdeme uvnitř, jak postupovat při vaření a co dalšího je třeba dokoupit – například maso, zeleninu, zakysanou smetanu a podobně. Balení obsahuje suroviny k přípravě jídla pro 4 osoby – 12 kusů tortill nebo skořápek Taco, koření Taco nebo Fajita a omáčku salsa mild.  Balíčky jsou k dostání ve dvou variantách – Santa Maria Taco Family Dinner (325 g) a Santa Maria Fajita Family Dinner (420 g). Doporučená cena obou výrobků je 129,90 Kč.

 

Omáčka Santa Maria Tex Mex Salsa Medium

Mexické omáčky
Použití omáček je typické pro většinu mexických jídel. Značka Santa Maria nabízí tradiční mexické omáčky nově v plastových lahvích „squeeze bottles“ (squeeze = zmáčknout, vymačkat), které umožňují jednoduché a praktické použití – bez lžíce.  Na trhu je k dostání ve dvou variantách – Santa Maria Tex Mex Salsa Medium (vyráběná z rajčat – ta tvoří 58 % obsahu, z cibule, papriček jalapeños, koriandru a limetkové šťávy), doporučená maloobchodní cena za balení 300 g je 74,90 Kč, a Santa Maria Tex Mex Taco Topping (lehce nakyslá smetanová omáčka s kousky petrželové natě a cibule), doporučená maloobchodní cena za balení 280 g je 89,90 Kč. Uvedené novinky, stejně tak jako všechny výrobky společnosti Santa Maria, jsou 100% přírodní, bez konzervantů a umělých barviv.

TEXT: REDAKCE
FOTO: ARCHIV

Mexické speciality snadno a rychle