Mléčný koktejl pro vaši pokožku

Příjemná vůně, jemnost a složení, které vás překvapí! Dopřejte si tělovou kosmetiku vyrobenou z kravského mléka!

 

 

Mléko bychom mohli přirovnat bez nadsázky k životodárnému koktejlu bohatému na všechny důležité látky, které organismus pro svůj růst, vývoj a regeneraci potřebuje. Díky svému složení je kravské mléko velmi ceněným zdrojem bílkovin, vápníku, minerálů a vitaminů i pro naši pokožku. Právě tyto živiny obsažené v mléce daly sílu i jemnost tělové kosmetice Lactovit.

 

 

Kravské mléko má díky svému složení v sobě sílu, kterou tělová kosmetika Lactovit vyvinutá ve španělských Laboratorios Genesse dokáže využít pro naši pokožku. Nejen naše tělo, ale i naše pokožka trpí žízní, proč jí proto nedopřát „zázračnou tekutinu“ ve sprchových gelech, tělových mlékách a pěně do koupele řady Lactovit.

 

Lactovit představuje jemnou, krémovou a voňavou péči o pleť. „Sprchový gel, mléko a pěna vytváří ucelenou řadu výrobků vhodnou pro všechny typy pleti, kterou ocení celá rodina,“ říká Daniela Kalousová, marketingová ředitelka společnosti Marca. Síla mléčných proteinů chrání pokožku před i po sprchování, má přirozené hydratační účinky, odstraňuje nadměrné množství mazu a potlačuje tvorbu pupínků. Lactovit navíc obsahuje Lactomicely, které mají vysokou hydratační schopnost a napomáhají obnovit obsah lipidů v pleti. Pleť je pak lépe vypnutá, správně hydratovaná a svěží.
Péče o pleť začíná čištěním. Sprchový gel Lactovit vyčistí pleť, dodá jí dostatek vláhy, zajistí její pružnost, zklidní ji a díky kyselině mléčné ji navíc ochrání před škodlivými bakteriemi. Tělové mléko Lactovit Hydratující zajistí kompletní hydrataci, je velmi jemné, dobře se roztírá, nezanechává mastný film.
Suchá pokožka vyžaduje speciální péči. Krémové tělové mléko Lactovit Vyživující obsahuje speciální přírodní oleje, které zjemňují pokožku, dodávají jí dostatek vláhy a vyživují ji.
Vůně produktů Lactovit je velice jemná a nevtíravá. I pokožka potřebuje relaxaci, hýčkejme ji koupelí v pěnivé lázni s Lactovit Vyživující pěnou do koupele. Zregenerujme svoji pokožku a užijme si chvíle odpočinku. Pokožka bude po koupeli vláčná a jemná.

 

 

Produkty Lactovit jsou založeny na blahodárném působení mléčných složek. I proto je nalezneme v unikátních tvarech lahví připomínajících mléko.
Lactovit sprchové gely 300 ml stojí 69 Kč, Lactovit sprchové gely 500 ml jsou za 105 Kč, Lactovit tělová mléka 400 ml za 125 Kč, Lactovit pěna do koupele 650 ml stojí 99 Kč. www.lactovit.cz

 
TEXT: REDAKCE
FOTO: ARCHIV

Mléčný koktejl pro vaši pokožku