U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

Knihy pro ty, kteří rádi tvoří

Kategorie: Volný čas | Autor:

Vydalo nakladatelství Computer Press Brno.

PATCHWORK

Iva Prošková, Renata Bažantová 112 stran, 299 Kč Kniha přibližuje starou techniku, spočívající v sešívání různobarevných látkových dílů tak, aby vznikl vzor připomínající mozaiku. Seznámíte se s různými druhy patchworku, způsoby jeho zpracování, ručním i strojovým šitím. Najdete tu vzory a návody k výrobě dek, tašek, polštářů a dalších doplňků.

MALUJEME NA SKLO

Penny Boylan 96 stran, 249 Kč Publikace představuje různé techniky originálního zdobení a malování skla: malování štětcem, práce s houbičkou, pokovování, monotisk, osazování a sgraffito. Na patnácti příkladech vám kniha krok za krokem předvede uvedené techniky podrobněji. Kniha osloví jak ty, kteří už mají s malováním nějaké zkušenosti, tak i úplné začátečníky.

VITRÁŽE TECHNIKOU TIFFANY

Hana Krejsová, Helena Řeřábková 104 stran, 199 Kč Krok za krokem se seznámíte s technikou vitráže Tiffany. Dozvíte se, kde a jaká skla a ostatní pomůcky nakoupit, jak správně řezat sklo a jak s ním pracovat. Kniha nabízí deset zajímavých vitráží s podrobnými postupy, doplněnými řadou fotografií – například andělíčka, vánoční kachle, ovoce, letící balón apod.

ARANŽOVÁNÍ KVĚTIN

Petr Matuška 144 stran, 299 Kč Autor představuje dvacet pět květinových aranžmá, která si můžete připravit v různých ročních obdobích a o svátcích, například na Valentýna, o Velikonocích, o adventu nebo o Vánocích. Kniha obsahuje přes 400 barevných fotografií, podrobně dokumentujících vznik jednotlivých aranžmá.

Knížky si můžete objednat písemně na adrese: Časopisy pro volný čas, s. r. o., Zelený pruh 95/97, 140 00 Praha 4, nebo e-mailem: knihy@provolnycas. cz, nebo SMS na čísle 9000903 ve tvaru: CVCKNIHYNAZEV KNIHYJMENOADRESA. Cena SMS je 3 Kč, =mezera. Prosíme, při objednání uvádějte svoje telefonní číslo!

Popisy k obrázkům

Knihy pro ty, kteří rádi tvoří