U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

KNIHY

Kategorie: Oznamovatel | Autor:

OKNA – Správná řešení pro novostavby i rekonstrukce Adéla Motyková Grada, 112 stran, 149 Kč Publikace je určena drobným stavebníkům, investorům, majitelům bytů, domů, chat a chalup. Dozvědí se v ní vše o tom, co je nutné, aby nová okna splňovala uživatelské požadavky, i o jejich ekonomické náročnosti. Najdou v ní informace o konstrukčních detailech oken, způsobech otvírání, používaných materiálech, střešních a atypických oknech. Jsou v ní kapitoly o zasklení, těsnění, zabezpečení, větrání, okenních doplňcích i opravách oken.

UDÍRNY A UZENÍ RYB Egon Binder Grada, 100 stran, 179 Kč Na správně vyuzené rybě si pochutnáte! Jaké ryby jsou vhodné k uzení? Můžu ryby udit i v kuchyni?

Jak mám postavit zděnou udírnu? V této praktické publikaci naleznete informace o druzích ryb i o jejich přípravě, nasolení a o druzích vhodného koření, zda a co je lepší udit za studena a co za horka, co za sucha a za vlhka, jakých chyb se při uzení vyvarovat, ale také o stavbě udíren. Jsou zde samozřejmě i znamenité recepty na přípravu ryb. Uzení je umění, které si může osvojit každý z nás. Dobře se pobavíte a ještě si pochutnáte.

ŘEZ OVOCNÝCH DŘEVIN Tomáš Nečas a kolektiv Grada, 144 stran, 199 Kč Zahrádkáři a pěstitelé ovocných stromů se v knize seznámí s různými způsoby řezu ovocných dřevin, včetně přeroubovaných, s jejich zapěstováním, tvarováním a řezem na trvalém stanovišti. Najdou tu názorné kresby i fotografie. Dozví se, jaký zvolit pěstitelský tvar, jak předejít nejčastějším chybám, jak ošetřovat stromům rány, jak s řezem sladit další pěstitelské zásahy a jak v sadě nebo na zahradě udržet zdravé a plodící stromy.

ŠITÉ KORÁLKY II nejen korálkové šperky Sůsová Jitka Grada, 112 stran, 289 Kč Autorka touto knihou navazuje na předchozí úspěšnou publikaci Šité korálky. Projekty v této knize jsou již o něco náročnější a předpokládají alespoň částečné zvládnutí základů popsaných v prvním díle. Publikace přináší opět spoustu nových zajímavých korálkových nápadů, ale zaměřuje se i na teenagery. Tedy kromě uvedení elegantních šperků pro každou příležitost se věnuje i nápadům poněkud bláznivějším s využitím méně tradičních materiálů, jako je plsť, kov, měděné dráty aj.

***

Další publikace najdete na www.nasobchod.cz Knížky z nakladatelství Grada i další odborné publikace z „našeho obchodu“ si můžete objednat na: www.nasobchod.cz, nebo písemně na adrese: Časopisy pro volný čas, s.r.o., Táborská 5, 140 00 Praha 4, nebo e-mailem: knihy@provolnycas.cz, nebo SMS na čísle 9000903 ve tvaru: CVC_KNIHY_NAZEVKNIHY_JMENO_ADRESA. Cena SMS je 3 Kč. _ = mezera. Při objednání prosím uvádějte vždy své telefonní číslo.

Popisy k obrázkům

KNIHY