U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

KNIHY

Kategorie: Kuchyně | Autor:

PERGOLY

edice Domácí dílna Karel Pavlas Grada, 64 stran, 69 Kč Pergoly nás chrání před sluncem za letních veder, umožňují vytvořit soukromí, oddělují architektonicky odlišné části zahrady, v malých zahradách nahrazují vzrostlé stromy. To všechno jsou důvody, proč si takovou pergolu pořídit. V knížce naleznete návody a postupy na výrobu základních variant pergol, které jsou doplněny množstvím názorných ilustrací.

BYLINKY NA ZAHRADĚ Wolfgang Grosser Grada, 64 stran, 119 Kč Bylinky na zahrádce mají široké použití -jsou užitečné, dekorativní a mají i blahodárné zdravotní účinky. V knize s více než 80 barevnými obrázky najdete všechny potřebné informace k založení bylinkové zahrádky: konkrétní návrhy výsadby rostlin, zakládání záhonů pro různé druhy bylinek, dozvíte se, které druhy spolu mohou sousedit. V závěru je podrobný popis jednotlivých druhů rostlin a rady, jak o ně pečovat.

VESTAVBA PODKROVÍ 2 Andreas Ehrmantraut Grada, 96 stran, 149 Kč Druhý díl příručky s více než 200 barevnými obrázky poradí, jak vestavět obytné místnosti do podkroví. Dozvíte se, jak zavést instalace, udělat izolace stěn, omítky, jak izolovat proti kročejovému hluku, o montáži vřetenového schodiště, střešních oken, příček, vnitřních dveří i použití sádrokartonu, ukáže využití prostoru až k hřebeni. Každý krok je srozumitelně popsán a vysvětlen v textu i na obrázcích. Přehledné symboly ukazují stupeň obtížnosti, fyzickou a časovou náročnost, potřebné nářadí a předpokládanou úsporu.

Knížku z vydavatelství GRADA si můžete objednat písemně na adrese: Časopisy pro volný čas, s. r. o., Táborská 979/5, 140 00 Praha 4, nebo e-mailem: knihy@provolnycas.cz, nebo SMS na čísle 9000903 ve tvaru: CVC_KNIHY_NAZEV KNIHY_JMENO_ADRESA. Cena SMS je 3 Kč, _=mezera. Prosíme, při objednání uvádějte svoje telefonní číslo!

Popisy k obrázkům

KNIHY