U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

KNIHY

Kategorie: | Autor:

Úložné prostory

Hana Fišerová, 112 stran, cena 145 Kč, ERA Čtenář v knize nalezne řešení úložných prostorů v rodinných domech, bytech a podkrovních místnostech. Na základě poznatků této příručky lze vytvořit systém uklízení předmětů na jejich přesně vymezené místo v dokonale vybavených šatnách nebo vestavěných skříních. Kromě designu, materiálů a prostorového uspořádání a vybavení skříní a šaten se autorka věnuje také prostorovým nárokům na uložení jednotlivých předmětů. Knihu doplňují kresby znázorňující příklady možných uspořádání interiérů.

Zdravá zahrada

Helena Vlašínová, 148 stran, 165 Kč, ERA Zdravá zahrada se obejde bez chemikálií, vítá hlodavce i hmyz a plevel zde má stejnou hodnotu jako zelenina. Taková zahrada ale není džungle, kde si všechno roste podle svého a kde se zahradník o nic nestará. I zde je nutný řád a jisté úsilí. Z kalendária získáte přehled, kdy je pro kterou činnost nejvhodnější období.

***

Knížky z nakladatelství ERA si můžete objednat písemně na adrese: Časopisy pro volný čas, s. r. o., Táborská 979/5, 140 00 Praha 4, nebo e-mailem: knihy@provolnycas. cz, nebo SMS na čísle 9000903 ve tvaru: CVC_KNIHY_NAZEV KNIHY_JMENO_ADRESA. Cena SMS je 3 Kč, _=mezera. Prosíme, při objednání uvádějte svoje telefonní číslo!

Popisy k obrázkům

KNIHY