U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

KNIHY

Kategorie: Tržiště | Autor:

Jak správně koupit, prodat, pronajmout dům či byt

Kateřina Adámková a kol.

128 stran, cena 145 Kč

Chystáte se koupit, prodat nebo pronajmout dům, byt, chatu nebo chalupu? Pak by tato publikace neměla ujít vaší pozornosti. Seznámí vás s aktuálním stavem české právní úpravy týkající se vlastnictví a dispozic s nemovitostmi, převodů členských podílů v družstvu, problematiky nájmů a podnájmů, výměn bytů a dalších souvisejících témat. Součástí je řada vzorů smluv a podání, majících vztah k nemovitostem, vzorové stanovy společenství vlastníků jednotek a přehled souvisejících právních předpisů v aktuálním znění.

Zahradní technika

Jan Tůma

104 stran, cena 145 Kč

Při výběru zahradní techniky vám může být pomocníkem kniha, v níž najdete potřebné informace o kultivátorech a provzdušňovačích půdy, travních sekačkách, křovinořezech a vyžínačích, nůžkách na živé ploty, odvětvovacích pilách a drtičích zahradního odpadu. Nechybí ani kapitola o zavlažovacích systémech a technice pro čištění zahrady, tedy o vysavačích, vysokotlakých ostřikovačích, ale i sněhových lopatách a frézách na sníh. Publikace je doplněna množstvím černobílých i barevných obrázků.

Alternativní energie pro váš dům

Jiří Beranovský, Jan Truxa a kol.

152 stran, cena 168 Kč

Kniha se zabývá problematikou obnovitelných zdrojů v ČR. Popisuje základní principy využití solární, větrné a vodní energie, energie biomasy a nízkopotenciální (geotermální) energie včetně praktických příkladů, schémat a fotografií. Každá kapitola je doplněna statí o informačních zdrojích, zejména na Internetu. Závěr knihy je věnovaný ekonomice projektů, vyhodnocení spotřeby tepla a nákladů na vytápění.

***

Uvedené publikace si můžete písemně objednat na adrese: Časopisy pro volný čas, s. r. o., Senovážné nám. 23, 110 00 Praha 1, kde vám zařídí její zaslání na dobírku přímo z nakladatelství ERA.

KNIHY