Jednorázové grily do přírody

Grilovací sezóna většinou začíná s prvními teplými dny – tyto příjemné chvilky s rodinou či přáteli, provoněné vlastnoručně připravenými lahůdkami, k létu zkrátka neodmyslitelně patří. Pokud také rádi grilujete, oceníte jednorázové grily. Díky nim si grilovací pomůcky můžete vzít snadno s sebou do přírody a užít si například rodinný výlet zakončený piknikem na vašem oblíbeném místě. Jednorázové grily užijete také na dovolených, na rybách, či třeba během procházky v parku.

 

 

Jednorázový gril je kompletní gril, díky němuž si můžeme grilované dobroty užít třeba na pikniku, bez nutnosti převážet s sebou těžké kovové grily. Sada obsahuje 600 g dřevěného uhlí napuštěného parafínem pro snadné a rovnoměrné roztopení a gril (o rozměrech 315 x 252 x 53 cm). Není nutné dlouhého rozehřívání a vyčkávání na správnou teplotu žehu – stačí jen zapálit a za 20 minut je gril připraven na naše pochoutky.

 

Jednorázový gril

 

Instatní grilovací uhlí

Instantní grilovací uhlí ocení všichni, kdo se neradi potýkají se zaprášenými briketami či uhlím. Balení instantního uhlí stačí jen položit na gril, zapálit všechny čtyři rohy balení a do půl hodiny je vše připraveno ke grilování.Jedná se o rychlý, čistý a bezprašný způsob, jak si připravit své oblíbené pochoutky na grilu. Balení obsahuje 1 kg dřevěného uhlí napuštěného parafínem, je bez zápachu a zajistí dlouhotrvající žár.

 

TEXT: REDAKCE
FOTO: SOLO

Jednorázové grily do přírody