Jaro u vás doma

Rubrika: Market

Jaro u vás doma

Letošní zima je přinejmenším zvláštní. Na horách všichni odklízí závaly sněhu, v nížinách naopak není vidět ani vločka. Přesto si právě v zimním období vytváříme doma různé připomínky jara. Spoustu květinek rychlených ve sklenících již nyní můžete sehnat v květinářství. Přeneste si již nyní kousek jara do svých domů a bytů. Zpestřete si parapet či  dětský pokoj malou veselou výzdobou.

K výzdobě truhlíku použijte to, co máte doma.

Dobře vám k tomu poslouží truhlíček, který můžete natřít svěží jarní barvou, například růžovou. Vyberte do něj květiny. Drobné zahradní sedmikrásky se v dětském pokoji budou dobře vyjímat. Do malého truhlíku se vejdou pohodlně dva květináčky.

K výzdobě můžete použít i dekorativní koule.

Je hezké využít doma toho, co máte  k dispozici, a oživit výzdobu truhlíku. Ozdobné kouličky, které jste možná ještě nestihli uložit mezi vánoční ozdoby se mohou také hodit. Napíchejte je přímo mezi květiny a nechte je mezi lístky lehce vykukovat. Mezi dětskými hračkami snadno naleznete malé dřevěné postavičky, nebo jich několik kupte v obchodě. Můžete vybrat například zajíčka, ovečku či slepičku, aby vše mělo nádech jara.

K ruce si vezměte tavnou pistoli.

Vezměte si k ruce pomocníka – tavnou pistoli Pattex, kterou přilepíte jednotlivá zvířátka na malé špachtle nebo špejle. Vždy nanášejte lepidlo na postavičku zvířátka. Tavná pistole Pattex vám umožní nanést lepidlo čistě bez roztékání. Hrot pistole je chráněn gumou, a tak umožňuje bezpečnější práci s pistolí. Jednotlivé postavičky přilepte ke špejlím, které podle potřeby zkraťte a zapíchněte je do truhlíku.

Tavná pistole Pattex.

Nakonec můžete přidat malou stužku okolo truhlíku a je hotovo. Uvidíte, že tento drobný truhlík udělá radost nejen vám, ale i vašim dětem, když mezi kytičkami naleznou malá dřevěná zvířátka.

Užijte si zimu po svém.

Více informací naleznete na www.pattex.cz.

Jaro u vás doma