Japonské lepicí pásky z rýžového papíru

Zajímavou novinkou v papírenském sortimentu jsou transparentní lepicí pásky masking tapes z rýžového papíru, dovezené až z dalekého zámoří. Mají široké uplatnění. Můžete s nimi zdobit dárky či dopisy, vyšperkovat interiér, označkovat skleničky na večírek nebo jednoduše cokoliv přilepit. Je to opravdu snadné a zábavné.

 

Nabídka dekoračních pásků z rýžového papíru je široká

 

Utrhnete potřebný kousek, přilepíte pásku a až vás přestane bavit, jednoduše ji odstraníte. Výhodou je, že po ní nezůstane ani stopa. A pozor, na pásky se dá i psát! Díky této ozdobné pásce změníte obyčejné věci ve zcela jedinečné. Dopřejte si radost, projevte svou kreativitu a fantazii, vyberte si vlastní masking tape z mnoha barevných a vzorovaných variant.

 

Barevné dekorační pásky lze použít nejen na bloky, ale i na tužky

 

Japonské lepicí pásky z rýžového papíru masking tapes se prodávají v obchodě papelote v centru Prahy samostatně v šíři a délce 15 mm x 10 m za 75 Kč nebo ve dvou různých sadách: sada tří pásek 6 mm x 10 m za 75 Kč a dárková sada pěti pásek různé šíře za 249 Kč. Pásky doplňuje sada sedmi hedvábných papírů na balení dárků za 49 Kč. Vybrané vzory masking tapes je možné zakoupit také v e-shopu papelote na www.papelote.cz.

TEXT: REDAKCE
FOTO: ARCHIV FIRMY

Japonské lepicí pásky z rýžového papíru