U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

Jaká střešní okna zvolit? Určitě zateplená.

Kategorie: Dům a úspory energie | Autor:

Velmi záleží i na tom, k čemu budeme podkroví využívat. Dřevěná jsou ideální do běžně užívaného prostoru či ateliéru, plastová, vyztužená proti zkroucení a prakticky bezúdržbová, do kuchyně, koupelny či ložnice. Střešní okna ROTO, která jsou z exteriéru vzhledově identická, je možné vjednom interiéru vzájemně kombinovat.

Zateplený rám dává střešním oknům ROTO i vynikající tepelně-technické parametry. V současnosti je to nejdokonalejší a nejbezpečnější způsob zateplení střešního okna. Ojedinělá konstrukce zateplovacího bloku chrání všechny vnější strany rámu okna před chladem a zásadně zlepšuje kvalitu zateplení v napojení okna na izolaci střechy, při které vždy dojde k určitému zeslabení tepelně izolační vrstvy.

   Zvýšení komfortu zaručí správně vybraný typ střešního okna. V obývaném podkroví je důležitý výhled a možnost procházet kolem otevřeného okna bez omezení a bez nebezpečí úrazu hlavy. Proto ROTO nabízí TOP VÝSUVNĚ KYVNÁ střešní okna nebo PREMIUM s výklopným/ kyvným otevíráním. Ovládání klikou, umístěnou v dolní části křídla, umožňuje střešní okna ROTO umístit i výše nad podlahu než je běžné anebo zvolit „delší“ formát okna. Klikou lze také nastavit spárové přivětrávání při pevném zajištění okna proti otevření zvenčí. Komfortní je i bezpečnostní mycí poloha.

   Jaká střešní okna zvolit? Je to jednoduché. Chcete to, co ostatní anebo chcete ROTO?

ROTO – víc než jen světlo. I technický náskok.

Více volnosti. Větší komfort.

Kategorie| 1,PR článek

Popisy k obrázkům

TOP výsuvně kyvné okno ROTO – mycí poloha

Spárové přivětrávání – střešní okno ROTO

Otevírání běžné střešní okno

Otevírání střešní okno ROTO

Kyvné okno

TOP výsuvně kyvné okno ROTO

Jaká střešní okna zvolit? Určitě zateplená.