U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

Dům barev – největší řetězec specializovaných prodejen barev a laků.

Kategorie: Moderní dílna – speciál /pr článek/ | Autor:

   Rovná stovka prodejen po celé republice nabízí nejen zahrádkářům a kutilům, ale i profesionálním malířským, aplikačním a stavebním firmám úplný sortiment nátěrových hmot všeho druhu.

   Koupíte zde barvy na vnitřní omítky i na fasády, barvy na dřevo, na kov, ale také na auta – to vše v nejrůznějších baleních a od nejrůznějších firem. Do řetězce dodávají výrobky jak tuzemští, tak i zahraniční výrobci. K nejznámějším patří Primalex, Balakom, Johnstone’s, Het, Tebas, Colorlak, Severochema, Detecha, Spokar a nebo Qualichem.

   Kromě toho najdete na pultech prodejen tzv. značkové zboží, které je k dostání jen v řetězci Dům barev a je pro něj charakteristické. A tak pouze tady můžete koupit například některý z kvalitních výrobků řady Sigma.

   Sortiment zboží je ale mnohem pestřejší. V prodejnách řetězce si můžete vybrat z bohaté nabídky štětců, válečků, tmelů, lišt, ředidel a dalšího zboží.

   A ještě něco navíc! Pro zákazníky prodejní sítě Dům barev jsou připraveny i další „lahůdky“ v podobě soutěží a především věrnostního programu pro stálé klienty.

   V Domě barev ovšem nemyslí jen na svůj zisk, ale také se snaží pomáhat druhým. Pro zákazníky jsou připraveny v prodejnách řetězce výrazně barevné a speciálně označené štětce ve stojánku. Zisk z jejich prodeje je určen handicapovaným a postiženým dětem.

Dům barev – největší řetězec specializovaných prodejen barev a laků.