Jak vyčistit sklo u krbu

Rubrika: Interiér

Pokud už jste někdy zkoušeli vyčistit sazemi ušpiněná krbová dvířka, jistě víte, jak náročná tato činnost je. Mastnota drží, místo odstranění špíny se spíše naším drhnutím tvoří ještě méně vzhledné šmouhy a tekuté přípravky jsou spíše na podlaze, než na skle.

 

 

Jestli máte podobou zkušenost, zkuste sáhnout po Pěnovém čističi krbových skel a lampiček SOLO. Prodává se v půllitrovém balení s praktickým rozprašovačem, který nadávkuje aktivní pěnu přesně tam, kde je potřeba. Pěna přilne k čištěné ploše a lehce odstraní saze, mastnotu i další nečistoty z povrchu skel krbů, krbových kamen, či lampiček. Poradí si také s vyčištěním skleněných svícnů a petrolejových lamp, ať už doma, či venku.  Jednoduše stačí rovnoměrně nastříkat pěnu na čištěný povrch a nechat dle míry intenzity zašpinění působit 5 – 10 minut a poté setřít vlhkým hadříkem. SOLO pěnový čistič krbových skel nepoškrábe čištěný povrch a nezanechává šmouhy.  K dostání např. v Albertu, v hobby obchodech Hornbach, Obi, Unihobby a v prodejnách Mountfield za cenu cca 99 Kč.

 

 

Nově je pro všechny připraven také výhodný krbový set SOLO, ve kterém jsou kromě pěnového čističe ještě dva pomocníci pro snadné rozdělání ohně SOLO – gelový podpalovač na přírodní bázi a otočný zapalovač, který je k balení dodán zdarma jako dárek. Tato sada je k dostání v hobby obchodech Hornbach a Unihobby za cenu 249 Kč.

 

TEXT: REDAKCE
FOTO: SOLO

Jak vyčistit sklo u krbu