Jak vybrat správný gril

Rubrika: Inspirace, Market

Milujete grilování s rodinou nebo přáteli? Grilovací sezóna je sice ještě daleko, ale nemusíte čekat s pořízením nového grilu až na léto. Nový gril se vyplatí pořídit již v zimě, protože grilovat je možné už od jara. Tím si i tuto sezónu chutných a voňavých ugrilovaných pokrmů příjemně prodloužíte. Inspirujte se následujícími typy a zjistěte, jaký konkrétní tip grilu pro vás a vaše potřeby bude nejvhodnější.


Levné řešení pro nenáročné

Pokud hledáte cenově nenáročné řešení, pak jsou ideální volbou levné grily. Jsou výborným řešením pro ty, co grilují spíše jen příležitostně, ale přesto si nechtějí nechat ujít dokonalý zážitek spojený s grilováním. Za příznivou cenu pořídíte nejenom menší a přenosné typy grilů, ale také kvalitní a spolehlivé modely.

Malé a kompaktní provedení

Sháníte spíše malé a kompaktní provedení? Malé grily mají tu výhodu, že se jednoduše vejdou do auta. Hodí se na cestování, kempování a pobyt v přírodě. Využijete je i při nedostatku prostoru na zahradě nebo i na balkoně. Možností je typ určený na dřevěné uhlí nebo na plyn. Oceníte u nich především praktičnost, skladnost a nízkou hmotnost. Zajímavý řešením jsou i praktické přenosné a skládací varianty. Díky odvětrávacímu systému si výborné pokrmy připravíte třeba i na balkoně bez toho, aniž byste kouřem obtěžovali své okolí.

Stolní provedení pro jednoduché použití

Stolní grily na dřevěné uhlí využijete na menších terasách a balkonech. Hodí se i na cesty, kempování, piknik a pro další podobné příležitosti. Snadno se přenášejí, dají se složit a zaberou tak minimum místa. Tento typ je vybavený tichým ventilátorem zajišťujícím nízkou kouřivost.

Velké, luxusní a designové modely

Další možností jsou velké, luxusní a designové modely. Velké luxusní grily se perfektně hodí všude tam, kde je dostatek prostoru. U těchto modelů oceníte především velkou odkládací plochu, možnost uložení dřeva, přípravu pokrmů pro větší množství lidí a další praktické vlastnosti.

 

 

Komerční prezentace

Jak vybrat správný gril

Zajímavé