Gril Dedra pro výherce naší soutěže!

Rubrika: Soutěže

Správná odpověď: 42.

Výherce:Drahoslava Vacková z Varnsdorfu. Gratulujeme!

Velmi oblíbený model mezi aktivními lidmi. Gril vám poskytuje maximální komfort. Je určen pro použití na terasách, balkonech, na dovolených, při kempování, při grilování v parku, na piknik … Velmi snadno se přenáší a díky kompaktním rozměrům i převáží v autě. Gril je opatřen uzavíratelnými postranními průduchy (jedny průduchy jsou ve víku a jedny ve spodní části grilu), kterými dochází ke kontrolovanému přívodu vzduchu a následnému optimálnímu grilování.

Díky výšce poklopu (8 cm) umožňuje gril mnohostranné použití, grilování, vaření, pečení, zapékání, rozpékání, … Víko grilu je opatřeno dřevěnou rukojetí. Po obvodu grilu jsou umístěny tři panty, které zajišťují bezpečnou manipulaci. Hloubka grilu je 17 cm (měřeno od roštu). Rošt grilu má povrchovou úpravu a odnímatelnou rukojeť. Samostatný topný rošt, na který se umisťuje dřevěné uhlí / brikety, popel propadá tímto roštem do spodní části grilu a tím je oddělen od žhavého uhlí.

 

Soutěžní otázka:

Kolik včelstev má Milan Pleva?

Nápovědu najdete na:  www.casopis-rozmaryna.cz/milan-pleva-vcely-me-neprestavaji-fascinovat

Jméno*
Příjmení*
E-mail:*
Ulice*
Město*
PSČ*

Jeden z vás, který správně odpoví na naši otázku, získá gril od firmy Dedra.

Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 13.10.2019. Vyhodnocení soutěže proběhne 31.10.2019.

Zasláním svých údajů potvrzujete souhlas s Obecnými ustanoveními soutěží a křížovek. Více zde.

Na základě vaší účasti v soutěži budeme zpracovávat pro účely této soutěže vaše osobní data. Více zde.

Na základě vašeho dobrovolného a nepodmíněného souhlasu vám můžeme zasílat informace o našich dalších soutěžích, produktech a službách. Tento souhlas není podmínkou účasti v soutěži. Více zde.

Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.dedra.cz

Gril Dedra pro výherce naší soutěže!