Kosmetika Lactovit pro tři soutěžící!

Rubrika: Soutěže

Správná odpověď: 2-3.5 baru.

Výherci: Stanislav Čížek z Vlašimi, Martina Havránková z Poděbrad a Radim Krása ze Sázavy. Gratulujeme!

Lactovit activit gel s aktivní ochranou

Naše kůže je neustále vystavena vnějším agresím. Sluneční paprsky, chlad, znečištění, chemické látky, … jsou prvky, které oslabují obranyschopnost pokožky a způsobují dehydrataci, ztrátu zdraví a přirozeného vzhledu pokožky.
Gel s aktivní ochranou Activit obsahuje L.Casei F, složku, která aktivuje obranné mechanismy vaší pokožky a chrání pokožku před nejzávažnějšími vnějšími vlivy, udržuje buněčnou vitalitu. Takže vaše pleť si udrží přirozené zdraví a bude chráněná, hydratovaná s maximální péčí po celý den.

Lactovit tělové mléko do sprchy s esenciálními oleji

Vyživuje a okamžitě hydratuje pokožku. Kombinace olejů zanechá vaši pokožku jasnou a zářivou. Bohatá textura spolu s vůní promění každou sprchu v příjemný zážitek. Snadné použití šetří váš čas. Po umytí sprchovým gelem se aplikuje přímo ve sprše na mokrou pokožku. Speciální složení umožní mokré pokožce mléko lehce a okamžitě vstřebat. Po opláchnutí je možné se osušit a ihned obléknout. Pokožka již má veškerou péči, je plně vyživená a hydratovaná, již není potřeba použít další tělová mléko.

 

Soutěžní otázka:

V jakém ideálním rozmezí by se měl pohybovat tlak v domovním rozvodu vody?

nápovědu najdete na: www.peknebydleni.cz/vlastni-studna-se-vyplati

 2–3,5 baru 3–4,5 baru 4–5,5 baru

 

 

 

 

 

 

Tři z vás, kteří správně odpoví, dostanou dva výrobky Lactovit.

Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 4.9.2016. Vyhodnocení soutěže proběhne 5.9.2016.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.
Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.lactovit.cz

Save

Save

Kosmetika Lactovit pro tři soutěžící!