U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

EMPIR PARKET (R)

Kategorie: Příloha | Autor:

– království dřevěných podlah

Parketová podlaha?

Je mnoho důvodů, proč se lidé stále častěji rozhodují pro parkety. Často je to přirozená potřeba člověka žít v prostředí jemu blízkém. Dřevo je živý materiál, vyjímečný a originální svými vlastnostmi stejně jako člověk. Často jsou to důvody hygienické.Žádná jiná podlaha se nedá tak snadno udržovat. Hladká plocha je dokonalou ochranou proti nejrůznějším alergiím a nemocem, vznikajících z prachu a přenášených roztoči. V neposlední řadě je tu ekonomický aspekt. Zatímco ostatní podlahové krytiny můžete po opotřebení vyhodit, parkety stačí zbrousit a nalakovat. Výrobce parket má stoletou zkušenost ve zpracování dřeva. Tradice ve spojení s použitím moderních technologií nás opravňuje nabídnout kvalitní výrobek.

Konstrukce parket EMPIR

a) speciální akrylátový lak nové generace AKZO NOBEL(r) nanesený již při výrobě v 5-ti vrstvách a vytvrzený UV-zářením, dodává povrchu tvrdost a odolnost proti otěru. Záruka 5 let na povrchovou úpravu!

b) dřevěná nášlapná lamela o síle cca 4 mm umožňuje několikanásobnou renovaci. Základním předpokladem kvalitního výrobku je vysušení dřeva nejmodernější technologií ve vakuových susárnách na vlhkost 7-8%. Garantujeme 30 let životnost.

c) 10 mm HDF deska odolává změnám teploty a vlhkosti mnohem lépe než např. překližka, laťovka, dřevotříska atd.

d) speciální protitažná folie zajišťuje stabilitu a zabraňuje pronikání vlhkosti z podkladní vrstvy.

Proč plovoucí podlaha?

Parkety staré 200 let na Pražském hradě, Hluboké a ostatních zámcích, jsou cca 30 mm silné. Jsou lepené v několika vrstvách s tloušťkou nášlapné lamely 4-6mm. Již v 17 stol. lidé věděli, že podlaha s touto konstrukcí (tj. lamela nalepená na podkladovou desku), podléhá mnohem méně změnám teploty a vlhkosti, než celodřevěné masívní parkety. Dnešní plovoucí podlahy jsou konstrukčně kopií starých zámeckých parket, jejichž životnost a krásu obdivujeme dodnes. Složité vykládané vzory byly nahrazeny jednoduššími, vhodnými do všech interiérů. Použitím moderních technologií byla výroba zkvalitněna a zlevněna.

Lamelové podlahy – tip pro každého

13 různých dřevin s možností vzájemné kombinace vám nabízí nevyčerpatelný zdroj inspirace při volbě podlahy. Cenově bezkonkurenční hevea, klidný buk a světlý javor, jasan s nádhernou kresbou dřeva nebo tropické dřeviny? Výběr ponecháme na vás.

Vysoká odolnost

Tato podlaha si určitě zaslouží vaši pozornost vzhledem k ideální kombinaci ceny a užitné hodnoty. Velmi nízká cena přímo svádí k domněnkám o nízké kvalitě materiálu. Avšak výsledky ze Státní zkušebny, kde jsou testovány všechny parkety Empir, prokázaly opak. Ve zkoušce na tvarovou a objemovou stálost, při extrémních změnách teploty a vlhkosti, byla Hevea hodnocena jako nejstabilnější dřevina. Hevea je světlé dřevo, barvou a strukturou podobné jasanu. Je ideální pro podlahové topení. Povšimněte si, z jakého dřeva jsou nejčastěji vyrobeny těžce namáhané součásti domácího vybavení. Úchytky u hrnců, servírovací podnosy, prkénka a další předměty vystavené varu, vodě, nebo jinému zatížení jsou nejčastěji vyrobeny z dřeviny Hevea brasiliensis (Kaučukovník).

Novinka!

Třívrstvá masívní bambusová parketa vyniká extrémní stabilitou a tvrdostí

Hledáte podlahu na vaši chatu či chalupu?

Hevea pouze za 890,- Kč/m2

Výrobce a dovozce:

EMPIR PARKET(r) s. r. o.

Prodejna a sklad:

Pod Višňovkou 19/1663

140 00 Praha 4 Krč

(vedle Bosch servisního střediska)

Otevřeno: Po-Pá 8-12, 13-17 hod.

tel.:   00420 2 6130 3366

fax:   00420 2 6130 3367

mobil:   00420 602 392 456,

   00420 602 387 010

www.empirparket.cz

Vyžádejte si od nás barevné katalogy s kompletní nabídkou.

EMPIR PARKET (R)