Dveře pro kočku

Nejenom kočka, ale i pes můžou prolézt  dveřmi se speciálním průlezem, který jim umožní na zahradu, verandu, balkon či do prostě jen do jiné místnosti.
Díky této novince na ploše dveří přestanete nacházet ve vaší domácnosti loužičky či jiné nechtěné dárečky a dveře již nebudou poničené od škrábání malých tlapiček. Kočičky i pejskové totiž budou moci procházet zavřenými dveřmi. Jak je to možné?

 

Detail průlezu do skleněných dveří

„Mezipokojové dveře, ale i dveře na zahradu mohou být vybaveny speciálním průlezem pro zvířata, jehož velikost se liší dle vzrůstu a váhy zvířete,“ představuje jednu novinku ing. Petr Klíma, manager technického rozvoje SAPELI, a.s. Pohyb svého domácího mazlíčka můžete regulovat díky nastavitelnému zamykání průlezu, a to v polohách „pouze dovnitř“, „pouze ven“, „otevřeno“ a „zavřeno“.

 

Detail průlezu pro plné dveře

 

Vaši čtyřnozí miláčkové tak budou moci beze strachu, že se na ně páníček rozzlobí, vykonat svoji potřebu, vyběhnout si ven podle své nálady a vybít svoji energii na zahradě, na terase či balkóně. A nejen to! Spokojenější a klidnější budete také vy, páníčkové. Přestanete svým čtyřnohým miláčkům dělat vrátného, nebudete mít doma průvan a skončí i vaše obavy ze zlodějů, kvůli pootevřeným dveřím.
Více informací najdete na www.sapeli.cz.

TEXT: REDAKCE
FOTO: SAPELI

Dveře pro kočku