U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

dopisy

Kategorie: | Autor:

Milí čtenáři, PIŠTE, MAILUJTE, FOŤTE!

Na této stránce uveřejňujeme vaše názory, nápady a tipy a také vaše obrázky. Abyste to neměli tak jednoduché, omezíme vaši foto-tvorbu tématickým okruhem, který vyhlásíme pro dva nejbližší následující měsíce. Nejhezčí a nejzajímavější dopisy a obrázky uveřejníme a jejich autorům pošleme dárek. Obrázky, prosím, posílejte s koncovkou jpg, jpeg, tiff, (případně formáty raw).

Nezapomeňte uvést svoji adresu, abychom vám dárek mohli poslat! V případě uveřejnění dopisů si redakce vyhrazuje právo vaše texty krátit.

Téma pro č. 5: (posílejte do 12. 4. 2010)

Kraslice

Téma pro č. 6: (posílejte do 17. 5. 2010)

Přišlo jaro

Vážená redakcia Chalupára!

Patrím k vaším verným čitateľkám a veľmi pekne ďakujem za dokonalé spracovanie časopisu. Veľmi veľa vecí som urobila podľa vašich nápadov. Posielam vám tip ako zúžitkovať staré drevenné sánky.

Fany Ďubeková, Žilina

obrázky měsíce…

„Naše okno“ nezdobí krajkové záclony, záplavy muškátů nebo sněhové vločky. Naše okénko vede ze zeleně do zeleně a zvědavě nás z něj pozorují od jara do podzimu zelené oči kočky Lízinky.

Miriam Blažková, Brno Líbí se námstaré chaloupky a proto léta odbíráme váš časopis a sledujeme práce chalupářů, jejichž zásluhou chaloupky u nás nezanikají, ale naopak vzkvétají. Časopis Chatař chalupář tomu zdárně napomáhá.

   Ludmila Křivohlavá, Praha 5 To je okno v naší chaloupce a před ní rozkvetlá broskev. Zatím na tento krásný okamžik a pohled letos ještě čekáme, ale už to nebude dlouho trvat a opět nás potěší svojí krásou.

Jiřina Uiberlayová, Břehyně Chatař chalupář, Táborská 5, 140 00 Praha 4 e-mail: chatar.chalupar@provolnycas.cz šéfredaktorka: martina.lzicarova@provolnycas.cz Chcete-li mailovat i ostatním členům redakce, e-mailová adresa zní: jmeno.prijmeni@provolnycas.cz

SALÁTOVÝ SET ZA DOPIS

Autorkám uveřejněných dopisů posíláme salátovou mísu s příbory značky Zak designs.

Hezký den, ačkoliv jsem se narodila v Praze, mládí jsem prožila v nádherném prostředí Jesenicka. Studia mne odvála až na jižní Moravu a nyní už víc než 30 let žije moje rodina v Brně, stále se však rádi vracíme do krásných jesenických hor. Chci vám poděkovat za krásný časopis, jehož jsme pravidelnými čtenáři. Dozvídáme se v něm pokaždé něco nového, inspirujícího a krásné obrázky, zejména z reportáží, vždy pohladí po duši. Vidíme na nich, jak je u nás krásně a jací šikovní lidé u nás stále žijí. Přesto -a právě proto, mě v minulém čísle nejvíc zaujal článek o chalupách právě na Jesenicku…

Libuše Přehnalová, Brno

Popisy k obrázkům

dopisy