U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

dopisy

Kategorie: Dopisy | Autor:

Dobrý den, před patnácti lety jsme koupili chaloupku, kterou postupně opravujeme, většinou svépomocí. Odvezli jsme sem věci, které nám bylo líto vyhodit, protože jsou stále funkční. Určitě to zná každý, kdo vlastní rekreační nemovitost. Po přečtení článku „Aby záda nebolela“ jsme se ale rozhodli matrace, které jsme dali do postelí, vyhodit do kontejneru a koupit si nové podle vašich rad z posledního vydání. Po pravidelné fyzické námaze o víkendu si pořádný spánek zasloužíme.

Ivana Lhotská, Orlová-Lutyně

dopis měsíce…

Dobrý den, články z rubriky Dílna patří mezi naše oblíbené, protože se do výroby zapojí celá rodina a užije se mnoho legrace. Nejvíc vzpomínáme na stavbu vodního mlýnku, který nám na potoce, až na malé opravy, klokotá dodnes. Barevným ptáčkům určeným do květináče jsme dali papírová křídla a místo špejle jsme je pověsili pod střechu venkovního posezení. Nyní se chystáme vyrobit svícen z písku, a proto tomuto článku dáváme hlas jako Top článek měsíce. Zároveň dychtivě očekáváme, co se bude kutit v příštím čísle.

Lucie Nezkusilová, Chodov

Vážení,

váš – náš časopis odebírám několik let. Jakmile ho najdu ve schránce, uvařím si kávu a s Chatařem chalupáře strávím velmi pěkné odpoledne. Časopis pročtu celý, často najdu inspiraci a poučení. V čísle 8 se mi velmi líbila „Dobře utajená chalupa“. Obdivuji lidi, kteří dokážou takhle pěkně a s citem opravit staré stavení. A zrovna tak „Statek ve stylu Provence“. Takové články pohladí po duši a udělají radost. Přeji vám šťastnou ruku při výběru příštích reportáží i dalších témat!

Vladislava Humlová, Ústí nad Labem

Vážená redakce Chalupáře, jsem dlouholetým předplatitelem a s časopisem jsem moc spokojený. V každém čísle najdu něco krásného a inspirujícího. V současné době provádím velkou rekonstrukci přibližně 80 let staré chalupy a Chatař chalupář mně moc pomáhá.

Jaroslav Kout, Horoměřice

***

Milí čtenáři, PIŠTE, MAILUJTE!

Abychom měli víc informací o vašich potřebách a zájmech, rozhodli jsme se, že každý měsíc sestavíme žebříček článků z předchozích čísel, které vás nejvíce zaujaly. K tomu ale potřebujeme vaši spolupráci. Prosíme, napište nám, který článek z č. 9/2009 se vám nejvíc líbí. Stačí uvést jen název článku. Pokud připojíte i pár slov navíc – názory, nápady a tipy pro časopis Chatař chalupář, budeme rádi. Nejzajímavější odpovědi uveřejníme a pisatelům pošleme dárek.

Nezapomeňte uvést svoji adresu, abychom vám mohli poslat dárek! V případě uveřejnění si redakce vyhrazuje právo vaše dopisy krátit.

Chatař chalupář, Táborská 5, 140 00 Praha 4 e-mail: chatar.chalupar@provolnycas.cz šéfredaktorka: martina.lzicarova@provolnycas.cz

Chcete-li mailovat i ostatním členům redakce, e-mailová adresa zní: jmeno.prijmeni@provolnycas.cz

TOP SRPEN 2009 1. DOBŘE UTAJENÁ CHALUPA 2. STATEK VE STYLU PROVENCE 3. BUDETE STAVĚT PERGOLU? 4. POHODA NA HANÉ 5. ABY ZÁDA NEBOLELA

KNÍŽKA ZA DOPIS

Autorům uveřejněných dopisů zasíláme jako dárek Velký obrazový průvodce přírodou z vydavatelství Kompass

Popisy k obrázkům

dopisy