Dlažba pro chodník i zápraží v zeleni

Venkovní dlažba a zeleň patří k sobě. Ideální spojení nabízejí zatravňovací dlaždice. Dobře vyzní v podobě chodníku, příjezdové cesty, sluší i zápraží u chalupy. Zpevní povrch a zároveň umožní prostoru souznít s přírodou.

 

 

Z nabídky dlažeb Best si můžete vybrat například mezi dlažbou v tradičněji laděném čtvercovém či obdélníkovém formátu, či dlažbou evokující volně ložené valouny. Vše je přitom trvale impregnováno proti znečištění a pro zvýšení odolnosti povrchu proti chemickým rozmrazovacím látkám.

 

Chodníček z oblázků
Kamenné oblázky vsazené do travnaté plochy. Právě to nabízí zatravňovací dlažba Valea. Dlažba pohrávající si s podobou drobných valounů kamene využívá koncept 22,5 % podílu volné plochy, již lze zatravnit nebo jen vysypat štěrkovou drtí. Chodník v tomto duchu podtrhne kouzlo venkovské chalupy nebo dodá zahradě na romantice. Zatravňovací dlažbu lze pořídit standardně v odstínu přírodním, který se podobá tradičním kamenným valounům, nebo v krásném teplém karamelovém odstínu.

 

 

Pro zápraží i chodník
Dlažba Kroso má obdélníkový formát o velikosti 140 x 210 mm a mírně reliéfní povrch. Oproti tomu povrch dlaždic Graso je naprosto rovný, dlaždice zaujmou čtvercovým formátem o půdorysu 170 x 170 mm, jež při volbě karamelového odstínu připomínají půdovky. Obě dlažby mají 27,5% podíl volné plochy, který lze zatravnit nebo vysypat štěrkovou drtí. Dlažbu Kroso  a Graso lze pořídit v odstínu standard a karamelová.

 

TEXT: REDAKCE
FOTO: BEST

Dlažba pro chodník i zápraží v zeleni