Connect FREEDOM: Praktické a pohodlné řešení pro všechny

Rubrika: Market

Koupelna by měla být místem pro relaxaci, místem, kde se cítíme dobře a které plně vyhovuje našim specifickým potřebám. Produkty série CONNECT FREEDOM jsou primárně určeny pro osoby se sníženou schopností pohybu a orientace nebo osoby s nadváhou, které nechtějí již žádné kompromisy týkající se designu.

Součástí řady Connect Freedom jsou například dva typy klozetů, které jsou navrženy tak, aby vyhověly potřebám nadprůměrně vysokých osob nebo osob s omezenou schopností pohybu či uživatelů, kteří trpí nadváhou. Zvýšený klozet o šest centimetrů usnadní použití WC nejen pro ty, kdo jsou hodně vysocí, ale i těm, kteří mají například chronické problémy se zády. Druhé WC pro uživatele se specifickými potřebami je zase v porovnání s běžnými toaletami o 9 cm širší a je určeno pro ty, kdo vzhledem ke svým tělesným proporcím mají vyšší nároky na prostor. Obě toalety jsou k dispozici jak v závěsné, stacionární nebo kombi verzi.

Nabídku řady Connect Freedom doplňují umyvadla, která byla také navržena s ohledem na maximální pohodlí a uživatelskou přívětivost. Tvar umyvadla umožňuje podjezd osoby na vozíku. Umyvadla jsou k dispozici v šířce 600 nebo 800 mm (600 milimetrová varianta je na vyžádání k dispozici i bez přepadu).

Řada Connect Freedom se vyznačuje nejen maximálním komfortem, ale i stylovým designem, který osloví každého.

Ideálním doplňkem k řadě sanitární keramiky Connect Freedom jsou umyvadlové baterie Connect Blue s jedinečnou technologií IdealPure, která omezuje obsah niklu a olova v protékající vodě. Voda, která protéká vodovodními bateriemi s technologií IdealBlue, se nikdy nedostane do kontaktu s pochromovanými nebo poniklovanými částmi vodovodní baterie; měděné přítokové trubice nejsou pokovené z vnitřní strany a všechny ostatní průtokové cesty jsou vyrobeny ze speciálních plastů. Technologie IdealBlue předběhla a překročila požadavky všech příslušných směrnic pro pitnou vodu v rámci EU. Kolekce vodovodních baterií Connect Blue byla navržena ke snížení objemu používané vody a tedy energií a to díky technickým doplňkům jako je kartuš Click, omezovač průtoku vody a také díky skutečnosti, že v tělese samotné baterie je při uzavření průtoku méně vody.

 

Další informace získáte na www.idealstandard.cz.

 

Connect FREEDOM: Praktické a pohodlné řešení pro všechny