Chcete zateplit dům opravdu účinnou technologií?

Chtěli byste ještě před začátkem skutečné zimy a mrazivých teplot udělat na svém domě opatření, aby vaše výdaje na vytápění nebyly tak vysoké? Každý rodinný dům stárne a jeho tepelně-izolační vlastnosti se snižují. Teplo už nedokáže udržet uvnitř a bez kvalitních opatření jej každý rok unikne více. Ceny za vytápění jsou vyšší, a to i když ceny energií zůstávají stejné. Jak zateplit, aby bylo řešení skutečně účinné?

Foukanа minerаlni izolace MAGMARELAX

I menší investice může znamenat vysoké účinky

Při výběru zateplení je důležité porovnávat hned několik kritérií a k hlavní patří návratnost investice. Možná budete překvapeni, ale v této kategorii nevítězí ani výměna oken, ani zateplení fasády. Vynikajících výsledků totiž dosahuje zateplení podlahy na půdě, které nám může ušetřit až třetinu nákladů na topení. Výše investice se pohybuje v řádu několika desítek tisíc korun, což je v porovnání se zateplením fasády nebo výměnou oken podstatně nižší částka. Doba návratnosti je tedy maximálně na hranici 5 let od investice!

Systém MAGMARELAX® je na půdy speciálně vyvinut

Proč je vlastně zateplení půdy tak účinné? K odpovědi na tuto otázku je třeba se vrátit na první stupeň základních škol, konkrétně do hodiny fyziky. Teplo se chová přesně podle fyzikálních zákonů. Teplý vzduch má nižší hmotnost a stoupá vzhůru. Když najde skulinku ve stropě, rychle touto mezerou uniká pryč. Takto se může ztratit až třetina vytvořeného tepla.

Auto, z ktereho je izolace Magmarelax pohаnena do domu

A právě systém MAGMARELAX® dokáže tepelné úniky eliminovat. Jedná se o zateplení pomocí foukané minerální vaty, vyrobené z nejkvalitnější přírodní suroviny – čediče nebo skla. Roztavením horniny a vytažením velmi tenkých vláken vzniká vata s velmi pozoruhodnými vlastnostmi.

Jen tepelnou izolací výhody nekončí

MAGMARELAX® nedosahuje skvělých výsledků jen v oblasti tepelně-izolační. Z hlediska požární odolnosti má minerální foukaná izolace výhodu v tom z podstaty základního výrobního materiálu. Zateplení stropu izolací MAGMARELAX® se provádí foukáním ze stroje, který je umístěn na nákladním voze, hadicí přímo do podlahy na půdě nebo je volně nafoukána na podlahu, pokud není v podlaze vhodná dutina. Navíc sníží pronikání hluku z půdy do spodních místností a vytvoří protipožární příčku.

A jaké jsou další přednosti systému MAGMARELAX®? Teplota v domě se zvýší o 5 stupňů a to už je znát. Účinně zabráníte srážení vzdušné vlhkosti v rozích stropu a tím i vzniku nebezpečných plísní. To ocení zejména domácnosti, kde mají alergika.

Pracovnik IP Polnа ukazuje klientovi nafoukanou vysku izolace

Přednosti foukané minerální izolace stropu se však uplatní po celý rok. Za letních veder zabrání teplu z rozpálené půdy proniknout stropem do bytu. Nemusíte pořizovat drahou klimatizaci, nemusíte řešit jak ochladit místnosti v horkých dnech. V místnostech si vychutnáte tepelnou pohodu každý den a stále šetříte.

Stropni system Magmarelax

Čím dříve začnete, tím dříve šetříte

Není nač čekat, je třeba začít rychle jednat. Navštivte ještě teď webové stránky www.mojeizolace.cz a nezávazně se informujte. Určitě se to vyplatí. Nebo využijte bezplatnou telefonickou linku 800 100 533, kde vám ochotně poradí.

 

Komerční prezentace

Chcete zateplit dům opravdu účinnou technologií?