Bytové doplňky do chaty a chalupy

Není právě na čase osvěžit interiér chaty nebo chalupy? Nadělte jim pár dárků, které vám zpříjemní bydlení a osvěží okoukaný interiér.

 

 

 

Nebraňte se novým trendům. Ani chalupa nemusí nezbytně mít malované nebo vyřezávané dekorace. V módě jsou barvy jako bílá, černá, šedá, krémová nebo třeba tlumená modrá. Prvky mohou být ze dřeva, kovu a dalších materiálů, jako je porcelán, keramika i sklo. Uplatní se i měděný džbán se snímatelným poklopem Copper, který může mít všestranné využití. Víko je praktické proti prachu, hmyzu a podobně, ale je i velmi dekorativní.  A tak je můžete použít jako talířek pod čajovou svíčku, na vonné směsi a podobně. (Cena 2549 Kč, Nordic Day).

 

Teplo pod dekou
Na chatě i chalupě několikrát denně sáhnete po plédu, který vám zahřeje ramena nebo studené nohy. Můžete mít i polštářek a deku z umělé kožešiny. Tato deka je neobyčejně jemná a poddajná. Jedna strana je vyrobena z umělé kožešiny s podélnými reliéfními pruhy, druhá je z měkkého plyše z mikrovlákna. Deka je lemovaná barevně sladěnou paspulkou. (Cena 1 390 Kč, povlak na polštář je za 349 Kč, Tchibo). Měkoučký pléd černé barvy s vyplétaným vzorkem se stane vaším ideálním společníkem za chladných podzimních a zimních večerů s hrnkem svařeného vína, čaje nebo kakaa. Zachumlejte se. Nesáhnete po jehlicích a nepustíte se do vlastního díla? (Cena 4 219 Kč, Bella Rose)

 

 

Pro útulné bydlení
Útulný domov vykouzlíte snadno pomocí bytového textilu. Stylový retro bytový textil rozjasní každý obývák a ložnici. Polštářky, sedáky na židle, povlečení, koberečky i kuchyňský textil – vyberte si do chalupy podle vlastního vkusu. Obrázky z produkce Bella Rose, IKEA, Apropos-shop nebo Almara shop najdete ve fotogalerii.

 

TEXT: HELENA ŠTĚTINOVÁ
FOTO: ARCHIV FIREM

Bytové doplňky do chaty a chalupy