Bezdrátové reproduktory

Elektropřístroje a zařízení bez přívodních elektrických kabelů jsou stále populárnější. Nikde nepřekážejí dráty, přístroj můžeme nainstalovat, kde se nám to zrovna hodí bez ohledu na dostupnost zásuvek. Bezdrátové reproduktory jsou možná i zajímavým tipem na dárek.

 

Elegantní bezdrátový reproduktor Omni S6 v bílé barvě

 

Reproduktory Omni S6 amerického výrobce Polk Audio jsou novým typem bezdrátových reproduktorů se skvělým detailním zvukem, atraktivním designem a řadou technických vylepšení. Jsou ideální pro středně velké a velké místnosti, kde vytvářejí překvapivě hlasitý, bohatý zvuk. Využití specifických materiálů a technologií zlepšuje celkový zvukový výstup a omezuje zkreslení. Samozřejmostí u řady Omni je možnost zapojit je do multiroom systémů.
S reproduktory Omni S6 máte okamžitý přístup k populárním službám jako Spotify, Deezer, TIDAL a Rdio, do soukromé hudební knihovny a do internetových rádio stanic, které je možné přehrávat kdekoli v domě bezdrátově z telefonu, tabletu nebo počítače – to vše díky speciální technologii DTS Play-Fi. Nová funkcionalita stereo párování umožňuje, aby 2 reproduktory Omni S6 pracovaly současně jako levý a pravý kanál. Cena je okolo dvanácti tisíc.

 

 

Originální bezdrátový repráček BOOM Swimmer je chytrý bezdrátový přenosný reproduktor přizpůsobený do náročnějších podmínek – na kolo, na motorku, na lyže, k bazénu i do sprchy. Kromě vymazleného designu a dobrého zvuku se blýskne odolností proti vodě, nárazům i prachu. Swimmer je k dostání se dvěma úchytkami, díky kterým se snadno přichytí na různé povrchy – „ocásek“ jde kdekoli obmotat, zachytit na pletivo nebo tyč, přísavka se zase hodí na rovné povrchy (a navíc zdůrazní basy). Swimmer streamuje hudbu z chytrých telefonů, tabletů, laptopů či dalších zařízení. Jeho nabíjecí baterie vydrží podle hlasitosti přehrávání 8-16 hodin. Cena je 1 797 Kč.

 

TEXT: REDAKCE
FOTO: ARCHIV FIREM

Bezdrátové reproduktory