Zvolte vypínač, který má styl

V interiérech se často setkáváme s ošklivě zašedlou zdí okolo vypínačů. Omítka bývá hodně ušpiněná od neúspěšných pokusů vypínač zmáčknout. Minimalistický design z přelomu milénia však naštěstí opět ustupuje praktičnosti a použitelnosti.

 

Replika tradičního bakelitového vypínače

 

Trefit vypínač je občas dost obtížné. Pokud máme plné nebo špinavé ruce, používáme loket, jindy vypínač nahmatáváme za rohem dveří nebo po něm šmátráme potmě. A děti a vypínače, to je kapitola sama pro sebe. Všechny následky nepřesných pokusů ulpívají v podobě nevzhledných skvrn na zdi okolo vypínače.

 

ABB Decento

 

Jednoduché a praktické řešení přitom představuje XXL vypínač Merten M-Smart JUMBO, který už nikdy nemineme v momentě, kdy budeme chtít zhasnout nebo rozsvítit světlo. Jeho plocha je celých 260 cm2, má rozměry 161 x 161 mm a díky své velikosti tak nachází uplatnění i v nemocnicích, domovech důchodců a ve školkách.

 

Garby vypínače

 

Pro čistý design, který mu vynesl i několik ocenění, však na sebe přiláká pozornost i v kancelářích a našich domovech. Rodiny s dětmi zase ocení praktické použití a jednoduché čištění vypínače. Pokud ale chcete chatě nebo chalupě zachovat její styl, volte vypínače, které se k ní hodí, zvláště ty v retro designu.

 

TEXT: REDAKCE
FOTO: SCHNEIDER ELECTRIC, ABB, ELEKTRO PRAHA, VYPÍNAČE-ZÁSUVKY, CENTRUM TRADIČNÍHO BYDLENÍ, DVEŘE-KOVÁNÍ

 

Zvolte vypínač, který má styl