Exkluzivní podlahy

Dub Vintage, Cypřiš Meteora, Dub Bennett, Dub Cambridge, Dub Old, Dub Canyon a Ořech Cevennes, tak zní názvy sedmi dekorů z kolekce podlah Witex.

 

Dekor Dub Canyon

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ta zahrnuje sedm odstínů lamelových palubek v dekoru dřeva, které mohou být zajímavou a odolnou alterantivou k podlahám z přírodních materiálů. Světlé až středně tmavé odstíny čistého i rustikálního dekoru dřevin dub, ořech a cypřiš zvýrazňuje matný strukturovaný povrch palubek. Standardem lamel o rozměrech 1280 x 192 x 9 mm je protihluková podložka Noise Reduct Basic. Podlahová krytina včetně podložky je vhodná pro pokládku na podlahové vytápění.
Světlý dekor Meteora, inspirovaný dřevinou cypřiš, okouzlí čistotou a elegancí. Bouřlivěji působí dekor dřeviny dub Canyon se žíháním, prolínáním světlých a tmavých odstínů a výraznějšími suky i letokruhy. Vůbec nejteplejší odstín pak nabízí klidnější Dub Cambridge či výrazný Ořech Cevennes. Samotný dekor podtrhne kvalitní matný povrch s decentní strukturou.

 

Na podlahové vytápění

Dekor Cypřiš Meteora

Vrstvená laminátová krytina je určená pro pokládku plovoucím způsobem pomocí zámkového spoje Loc Tec. Lamely se skládají z vrchního melaminu v matné textuře, chránícího dekorativní film, který je umístěn na odolné dřevovláknité desce HDF Protect. Spodní stabilizační vrstva je pryskyřicová. Pod ní se nachází poslední vrstva, protihluková podložka Noise Reduct Basic, kterou je krytina nadstandardně vybavena již z výroby. K vyšší odolnosti vůči vlhkosti přispívají kromě nosné desky HDF Protect také hrany impregnované proti vlhkosti.

Dekor Dub Cambridge

Krytinu lze bez obav položit na podlahové vytápění s parozábranou – PE fólií. Pro zajištění vyššího komfortu  je dobré pod krytinu umístit ještě kročejovou podložku.
Kolekci Witex včetně kompletního poradenství a servisu pořídíte výhradně v partnerských prodejnách sítě 1 FLOOR za cenu 468,- Kč za 1 m2. Více informací najdete na www.1floor.eu.

 

TEXT: REDAKCE
FOTO: 1 FLOOR

Exkluzivní podlahy