ZVOLTE TA SPRÁVNÁ OKNA

Rubrika: Market
Nová dřevěná okna výhodně na okna-hned.cz

Nová dřevěná okna výhodně na okna-hned.cz

Dřevěná či plastová? To je to oč tu běží! Jaro a léto jsou totiž tradičně ve znamení výměny starých oken a mnoho z nás nyní řeší, zda se vydat tradiční cestou dřevěných oken nebo zvolit ekonomičtější variantu v podobě oken plastových. Naštěstí obě z nich už si dnes můžete vybrat jednoduše online a uzpůsobit přesně podle sebe.

Dřevo nebo plast?

Výhody a nevýhody obou materiálů už všichni dobře známe, ale přesto – u plastových oken stále platí, že jsou nejoblíbenější volbou jak u novostaveb, tak při rekonstrukcích. Důvodem nižší cena, jednoduchá údržba a desítky let tvarové stálosti díky ocelovým rámům. (pokud kupujete certifikovaná okna!).

Dřevěná okna pak reprezentují především krásu a ušlechtilost tohoto přírodního materiálu. A ruku na srdce – rozhodně se do našich chat, chalup a roubenek hodí nejvíce. Odměnou za správnou údržbu a případnou renovaci je právě estetika, a navíc dlouhá životnost – říká se, že smrková okna vydrží 100 let, dubová pak prý až 300 let.

Alt popis: Dřevěná okna vyžadují správnou údržbu.

Dřevěná okna vyžadují správnou údržbu.

Co na trhu dřevěných oken chybělo?

Plastová okna se velmi dobře skladují a můžete je mít proto k dispozici prakticky ihned v mnoha rozměrech, stejně tak si online nakonfigurovat plastové okno na míru.

U dřevěných oken je to pak se skladováním složitější, zejména kvůli vzdušné vlhkosti. Drtivá většina oken a se tedy vyrábí až po příjmu objednávky. V praxi to ale často znamená vyplňování složitých poptávkových formulářů a čekání na to, kolik vlastně stojí. Přitom výběr je většinou stejně omezen na katalogové rozměry a konfigurace. Co ale když chcete zjistit cenu dřevěného okna na míru ihned?

Odpovědí je právě rozšíření stávajícího kalkulátoru také o dřevěná okna.

Alt popis: Nová dřevěná okna na míru si pohodlně navolíte v kalkulátoru od okna-hned.cz

Nová dřevěná okna na míru si pohodlně navolíte v kalkulátoru od okna-hned.cz

Jediný na trhu, který…

Kalkulátor oken funguje jednoduše. Stačí vybrat:

  • Typ a rozměr okna
  • Materiál a zasklení
  • Barvu a dekor
  • Doplňky

Jaká je jeho největší výhoda? Jako jediný na trhu vám ihned také ukáže cenu při dané konfiguraci.

Online si tak můžete porovnávat, jak výslednou cenu okna na míru ovlivní změna rozměru, dekoru nebo zasklení. Výběr doplňků jako je parapet a žaluzie jsou pak v kalkulaci samozřejmostí.

Alt popis: Výběr dřevěných dekorů na okna-hned.cz

Výběr dřevěných dekorů na okna-hned.cz

Z dekorů se pak můžete těšit na paletu oblíbených světlých i tmavých dekorů, které přesně zapadnou k vašemu exteriéru. To vše jednoduše a bez nutnosti jakýchkoliv registrací nebo vyplňování poptávek.

„Svým zákazníkům nasloucháme a proto víme, že chtějí už při výběru ihned porovnat ceny, ale nikdo jim to neumožní v reálném čase. Rozhodli jsme se proto právě tyto funkce přenést do kalkulátoru i pro dřevěná okna,“ shrnuje Nikola Foret, zakladatel českého e-shopu OKNA HNED.

Co si z toho odnést?

Pokud chcete mít nová okna ihned k dispozici nebo řešíte hlavně poměr cena a kvalita, vsaďte na poctivá skladová okna z plastového profilu. Pokud potřebujete plastová okna na míru nebo jste rozhodnuti pro dřevěná okna, rozhodně vyzkoušejte vylepšený kalkulátor oken od českého e-shopu OKNA HNED, kde ihned uvidíte, na kolik vás dané varianty vyjdou při aktuálních cenách.

Vaše nové okno pak může jít ihned do výroby.

Dřevěná euro okna na míru můžete nyní získat na okna-hned.cz

Dřevěná euro okna na míru můžete nyní získat na okna-hned.cz

Komerční prezentace

ZVOLTE TA SPRÁVNÁ OKNA