Zeštíhlující krém pro tři výherce!

Rubrika: Soutěže

 

Zeštíhlující krém La Chévre

Odpovězte správně a získejte unikátní zeštíhlující krém značky La Chévre. Kosmetické přípravky produkuje česká společnost Kosmetika Capri podle vlastních, originálních receptur, které jsou v současné době celosvětovým unikátem. Zeštíhlující krém je vhodný pro ošetření celého těla nebo jen vybraných partií. Obsahuje originální bioaktivní kompozici látek biotechnologického, botanického a syntetického původu, které zlepšují mikrocirkulaci a látkovou výměnu v pokožce. Účinné složky v krému dále podporují detoxikaci, hydrataci, zjemnění a zvláčnění pokožky a stabilizují povrchový ochranný film.

Výhody krému –  místní zeštíhlující efekt, rehydratace a zklidnění pokožky, zpevnění a zvýšení pružnosti pokožky, zlepšení látkové výměny a detoxikace, celkové zlepšení vzhledu “pomerančové kůže”!

Soutěžní otázka:

Základem receptur kosmetiky La Chévre jsou složky:

 a) kozího mléka b) kravského mléka

 

 

 

 

 

 

Tři z vás dostanou zeštíhlující krém Slim značky La Chévre od společnosti Kosmetika Capri,s.r.o.

Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 11.8. 2013. Vyhodnocení soutěže proběhne  12.8. 2013.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.

Informace o partnerovi soutěže:

Veškeré informace o firmě a jejich produktech naleznete na www.lachevre.cz

Výherci: Viktorie Kmínková z Děčína,Romana Zemanová ze Žlutic,Jan Merta z Bohutína.

Gratulujeme!

Zeštíhlující krém pro tři výherce!