Vitalux Plus vyhráli….

Rubrika: Soutěže

Doplněk stravy Vitalux Plus byl speciálně vyvinut podle nejmodernějších poznatků medicíny a obsahuje látky jako vitamín E a zinek, které chrání buňky oka ( ale nejen oka ) před oxidativním stresem. Zinek navíc slouží k udržení normálního stavu zraku. Vitalux Plus díky svému složení s obsahem vitaminu E a C, Luteinu a Zeaxantinu, pečlivému zpracování Omega-3 polynenasycených mastných kyselin a kvalitě všech komponentů, pomáhá všem, kteří chtějí pečovat o svůj zrak a doplnit svoji stravu o potřebné látky. Avšak i při pravidelném užívání Vitalux Plus dodržuje různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Doporučené denní dávkování je 1 želatinová tobolka denně.

 Soutěžní otázka:

Které látky chrání buňky (nejen oka) před oxidativním stresem?

 a) vitamín K b) selen a vitamín B6 c) vitamín E a zinek

 

 

 

 

 

 

Pět výherců obdrží balíček přípravků na ochranu oka od společnosti Alcon.

Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 12.5. 2013. Vyhodnocení soutěže proběhne 13.5.2013.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.

Informace o partnerovi soutěže:

Veškeré informace o firmě a jejích produktech naleznete na www.alcon.cz

Správná odpověď byla za c)

Výherci: Sylvia Hynková ze Šumperka, Jiřina Mertová st. z Rudy nad Moravou, Eva Černá ze Solnice, Silvia Gretschová z Kremnice, Zdenka Kandrová z Kopřivnice.

Gratulujeme!

Vitalux Plus vyhráli….