Soutěž: S čisticími prostředky RAKO SYSTEM bude jarní úklid dokonalejší

Rubrika: Soutěže

Výherci soutěže: Veronika Foltýnová z Týniště, Filip Jindra ze Zborovic a Dana Čechová z Prahy. Gratulujeme!

Jarní sluníčko nám obvykle odhalí v zimním šeru „neviděné“ nečistoty a prach, třeba na obkladech a dlažbách, naštěstí nám zároveň dodá i novou energii a chuť se s tím vypořádat. Ideální je uklízet s přípravky, které doporučuje přímo výrobce obkladů. Řada speciálních čističů na keramické obklady RAKO SYSTEM byla vyvinuta výrobcem keramických obkladů, značkou RAKO.

Bez přípravku RAKO CL 802 by se těžko obešel už prvotní úklid po řemeslnících, RAKO CL 803 si poradí s běžným úklidem, RAKO CL 810 zbaví kuchyň mastné špíny, RAKO CL 801 odstraní rez a vodní kámen a RAKO CL 804 dodá koupelně dokonalý lesk.Více informací o těchto a dalších výrobcích z řady RAKO SYSTEM, včetně kontaktů na autorizované prodejny, hledejte na www.rakosystem.cz.

Novinky do koupelny, kuchyně, chodby i na terasu

Plánujete-li letos navíc zkrášlit byt úplně novými keramickými obklady, prohlédněte si na www.rako.cz novou kolekci RAKO pro letošní rok!

V duchu aktuálních trendů se v kolekci RAKO 2017 setkáte i s novými, velkými formáty obkládaček (30 x 90 cm) a dlaždic (40 x 80, 80 x 80 cm).Novinkou 2017 jsou také velkoformátové dlaždice série (název viz. otázka níže) na fotografii, které mají rustikální charakter dřeva s příznačnou barevností a matným reliéfním „dlátkovaným“ povrchem. Vzhled dřeva je díky více jak dvaceti odlišným kresbám povrchu k nerozeznání od skutečného materiálu, navíc má špičkové technické parametry. Co se týká vzhledu, keramika je v porovnání s dřevem prakticky bezúdržbová a stálejší. Tyto rektifikované dlaždice mají pro dřevo typický obdélníkový formát 15 x 60 cm, přičemž umožňují při pokládce různorodé skladby.

Balíček čisticích přípravků RAKO SYSTEM na obklady a dlažby je připraven pro 3 výherce. Mohou se těšit načističpro důkladný denní úklid, speciální čistič pro extra vysoký lesk povrchů v koupelně a prostředek pro odstranění mastnoty a olejů, například v kuchyni.

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje nová série RAKO na fotografiích?

Nápovědu najdete na www.rako.cz

Jméno*
Příjmení*
E-mail:*
Ulice*
Město*
PSČ*

Tři z vás, kteří správně odpoví, dostanou balíček čisticích přípravků RAKO SYSTEM.

Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 17.4.2017. Vyhodnocení soutěže proběhne 18.4.2017.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.
Informace o partnerovi soutěže najdete na www.rako.cz.

Uložit

Uložit

Soutěž: S čisticími prostředky RAKO SYSTEM bude jarní úklid dokonalejší