U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

Z NABÍDKY PŘÍŠTÍHO ČÍSLA VYBÍRÁME…

Kategorie: A nakonec | Autor:

Víte, že jako šťastné číslo provází rodinu herce Josefa Dvořáka “třiadvacítka”? Proč právě tohle číslo, se dozvíte, pokud s námi příště zavítáte do jeho chalupy na severu Čech.

* Co se spadaným listím stromů, když se nesmí pálit? Přežijí listy kaštanů útok klíněnky? O tom všem v rubrice Aktuálně .

* Tématem rubriky Právo bude problematika prodeje, darování a dědění nemovitostí. Tipy na zabezpečení chaty či chalupy přinese rubrika Finance .

* V rubrice Stavba architekt poradí s realizací přístřešku pro auto u chalupy, opravovat budeme elektroinstalaci a stavět s použitím sice starých, ale stále ještě kvalitních materiálů.

* Rady, jak zachovat kamenické prvky, jak vylepšit “novější” veřeje a jak správně a s kvalitním nářadím řezat dřevo na zimu, přineseme v rubrice Dílna .

* S hygienou se naši předci vypořádávali všelijak. My už máme jiné možnosti, takže k výbavě staré chalupy patří i koupelna a splachovací WC. Nápady, jak si tato nezbytná zákoutí můžeme zařídit, budou v rubrice Styl .

* V rubrice Zahrada dokončíme článek o světle a stínu v zahradě. Dále se budeme zabývat tím základním – půdou. Mimo jiné vás naučíme udělat jednoduchou zkoušku její kvality.

* Tanec v moderním pojetí někdy připomíná spíše gymnastiku. Krása a ladnost pohybů je však spojena především s historickými tanci. Reportáž přinese rubrika Hobby .

* Stránky o vaření se tentokrát budou točit kolem mletého masa. Semeleme co dům dá a ještě něco navíc. Třeba i to, co si ráda smlsne svérázná Bára Štěpánová.

* Léto je pryč a pokud si chceme zaplavat, pak nezbývá než bazén. V rubrice Zdraví se proto zaměříme na záludnosti, které vykoupání v chemicky ošetřované vodě může naší pokožce přinést.

Z NABÍDKY PŘÍŠTÍHO ČÍSLA VYBÍRÁME…