U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

Vysavač na jarní úklid

Kategorie: Tržiště | Autor:

Současné přístroje na úklid jsou stále schopnější, krásnější a vybavenější. Jedním z takových pomocníků, kteří se hodí do každé domácnosti, je vysavač BRAVO B-4121. Má moderní oblý tvar a kombinaci červené nebo zelené metalízy s černým plastem.

Vyznačuje se silným sáním s plynně regulovatelným sacím výkonem až na 290 W a sedminásobnou filtrací vzduchu. Sáčky pojmou až 4,5 litru nečistot. Na nerezovou teleskopickou trubici s mechanickou regulací sání jdou nasadit 4 druhy přiložených vysávacích hubic, přičemž příslušenství je integrováno přímo v těle přístroje.

Standardním vybavením všech vysavačů BRAVO je ukazatel naplnění sáčku, naviják přívodního kabelu, parkovací držák nebo madlo k přenášení. Příkon vysavače BRAVO B-1421 je 1500 W, hlučnost pouze 73 dB. Vítaná je nízká cena výměnných sáčků a dobré servisní zajištění po celé České republice.

Vysavač BRAVO B-1421 od firmy Isolit – Bravo, s. r. o., stojí 1990 Kč a můžete ho zakoupit v obchodních sítích Hypernova, Tesco, Carrefour, případně v celé síti elektroprodejen.

Vysavač na jarní úklid