Vymalujte si virtuálně

Najít tu nejlepší barevnou kombinaci zařízení a stěn pro váš nový domov nebo i při vybavování rekonstruované chalupy či chaty nemusí být pro někoho jednoduché.
Jít cestou pokus – omyl by se dost prodražilo. A volíte-li barvy podle malých obdelníčků v katalogu, často vyberete odstín, který je ve velké ploše příliš sytý. Tyto problémy nehrozí, pokud se necháte inspirovat programem pro navrhování barevných kombinací s názvem ColorDesigner.

 

Program je intuitivní, zvládne ho každý

 

Díky tomuto programu si můžete vyzkoušet nanečisto spoustu barevných kombinací, a to nejen zdí, ale i zařízení a doplňků. Své nápady si můžete otestovat buď na scénách, propravených v tomto programu, nebo i na vlatních fotografiích konkrétního prostoru (zašlete je na adresu uvedenou v programu).
ColorDesigner umožňuje vybírat barevné odstíny i podle fotografií, které rovněž zašlete na výše uvedenou internetovou adresu. Kreativitě se tak meze nekladou – můžete se nechat inspirovat obrázkem mořské laguny z dovolené, kyticí květů nebo západem slunce za vaší chalupou.

Proberte to s přáteli
Pokud se při obarvování vašeho pokoje či celého interiéru netrefíte napoprvé, nic se neděje. Můžete dál vybírat ze širokého spektra odstínů nebo i ready-mix nátěrů značky Primalex.  S ColorDesignerem můžete bez problémů mazat a opravovat svůj návrh, dokud s ním nebudete zcela spokojeni. Scény se navíc ukládají, takže se k nim můžete kdykoli vracet. Anebo je virtuálně poslat k posouzení přátelům.
Jak pracovat s tímto chytrým programem vám poradí a přímo ukáže demoverze, takže si s ním poradí i méně zkušení uživatelé počítače. ColorDesigner najdete na www.primalex.cz.

 

TEXT: REDAKCE
FOTO: PRIMALEX

 

Vymalujte si virtuálně