Vylaďte si pracovnu do krásy!

Nemůžete se soustředit na práci, hromadí se vám úkoly a vy se vůbec netěšíte, až budete muset opět zasednout k pracovnímu stolu? Zkuste si svou pracovnu chytře zorganizovat a nakonec doladit designovými doplňky.

 

Pracovní stůl Farringdon, 6 699 Kč

 

Ať už máte na práci vyhrazenou celou místnost, nebo jen pracovní kout, uvidíte, že po jejím úklidu a vylepšení novými kousky vaše pracovní morálka chytne druhou mízu.

 

Nástěnka Pegboard, od 849 Kč

 

Až vyzkoušíte šikovnou nástěnku Pegboard, řeknete si, že by se vám jedna taková hodila snad do každé místnosti v bytě. Nápadům na využití se totiž meze nekladou – kancelářské potřeby, kuchyňské pomůcky nebo třeba klíče už vždycky budou mít svoje místo. Cena od 849 Kč.

 

Pracovní stůl Raven scroft, 8 499 Kč

 

Stůl je srdcem každé pracovny, proto si při jeho výběru dejte opravdu záležet. Nadčasový design, kvalitní provedení z dubového dřeva a chytré vychytávky jako třeba malá škvíra na kabely – to jsou věci, které vám budou každý den zpříjemňovat práci. Cena 8 499 Kč.

 

Knihovna Alma 500, 10 699 Kč

 

Nábytek Ekomia kombinuje kouzlo minimalistického designu a myšlenku ekologického přístupu. Takové sympatické hodnoty jen tak ledajaký nábytek nemá, co říkáte? Mimochodem, všimli jste si, že možnosti knihoven jsou neomezené? Neztratí se ani v předsíni nebo v kuchyni. Cena 10 699 Kč (knihovna), 11 499 Kč (stůl).

Co si představíte, když se řekne skandinávský design? No jasně, čisté tvary, střídmé barvy… Taková je i stolní lampa, která na vašem pracovním stole bude hrát roli elegantního nenápadného pomocníka. Zkuste si vybrat tu správnou!

 

 

TEXT: REDAKCE
FOTO: BONAMI.CZ

Vylaďte si pracovnu do krásy!