Vánoční soutěž s Viledou a Ziajou!

Rubrika: Soutěže

Pět z vás, kteří správně odpoví na vánoční otázku mohou získat následující ceny.

Správná odpověď: červená, zelená a zlatá.

Výherci: Anna Vosecká z Karviné, Věra Hučínová z Benešova, Jan Rybička z Olomouce, Karolína Mesárošová z Košťan a Lukáš Šimon z Chrudimi. Gratulujeme!

1. – 2.cena
Plochý mop Easy Wring Ultramat od Viledy není výjimečný jen jednoduchostí používání, ale také vysokou kvalitou a promyšleným zpracováním. Vhodný je i na podlahy citlivé na působení vody, jako jsou parkety či dřevo. Je totiž vybaven praktickým pedálem, který mop vyždímá do poslední kapky. Optimální savost mopu Easy Wring Ultramat zaručuje tkanina ze 100% mikrovlákna, chytrý tvar ždímače pak zabraňuje nechtěnému vyšplouchnutí vody mimo kýbl a vzniku nechtěných loužiček.

 

 

3. – 5.cena

Dárkové balení kosmetiky ZIAJA Oliva
Tělové mléko 400 ml
Krém na ruce 80 ml
Sprchový gel 500 ml
Hlavní složka: Olivový olej – bohatý na vit. E a esenciální nenasycené mastné kyseliny. Do pokožky se vstřebává pomalu, což prodlužuje účinnost aplikace produktů. Jemně promašťuje pokožku a chrání ji před nadněrnou ztrátou vody. Zjemňuje a zpružňuje epidermis.

Mikrohadřík Actifibre je vyrobený s revoluční technologií aktivní absorpce. Znamená to, že Actifibre kombinuje perfektní čistící účinky mikrovlákna a savost houbového hadříku. Díky mikrovláknům se hodí na všechny povrchy a nepoškrábe dokonce ani i takové delikátní povrchy jako jsou sklokeramické desky. Zároveň nezanechává nevzhledné stopy, šmouhy ani chloupky, takže povrchy nemusíte projíždět víckrát. Actifibre je dokonale savý a zanechává umytou plochu suchou a jemnou na dotek.

Soutěžní otázka:

Jaké jsou tradiční barvy vánočních ozdob?

 červená, zlatá a modrá červená, zelená a zlatá červená, stříbrná a zelená

 

 

 

 

 

 

 


Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 18.12.2016. Vyhodnocení soutěže proběhne 19.12.2016.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.

Informace o partnerech najdete na: www.vileda.cz a www.ziaja.cz (www.ruzova10.cz)

 

Save

Save

Save

Vánoční soutěž s Viledou a Ziajou!