V námořnickém stylu

Oblíbený námořnický styl se hodí nejen do domů v  přímořských oblastech, ale můžeme ho uplatnit klidně i v chalupě na českém venkově. Zajímavě oživí obývací pokoj, kuchyni, ložnici, dětský pokoj nebo třeba chodbu. Stačí jedna větší dekorace a rázem pokoj získá mořský nádech…

Ručně popsaný záchranný kruh je určený k zavěšení na zeď

 

Klasickou dekorací v tomto duchu je třeba ručně popsaný záchranný kruh, určený k zavěšení na zeď. Jeho průměr je 47 cm a můžete ho mít v modré nebo červené barvě. Materiálem je polystyren obalený látkou a provazy. Stojí 790 Kč a určitě bude ozdobou chlapeckého pokoje.

Krabičky jsou ozdobené rybářskou sítí, mušličkami a maličkými mořskými hvězdicemi

 

Na komodě nebo prádelníku mohou mít místo dřevěné krabičky, ozdobené rybářskou sítí, mušličkami a maličkými mořskými hvězdicemi. Bude to pěkná skrýš nejen na mušličky a jiné poklady nasbírané u moře. Sada dvou krabiček o rozměrech 16 x 10,5 x 7,5 cm a 11,5 x 7 x 5,5 cm stojí 419 Kč.

 

Hodiny jsou z překližky a papíru

 

Praktickým doplňkem jsou závěsné hodiny v námořnickém designu. Mají průměr 59 cm, jsou z překližky a papíru, strojek je na baterii. Cena je 690 Kč.
Také předsíň může mít námořnický styl. Stačí sem pověsit dřevěný věšák s motivem ryby. Rozměry má 40 x 16 x 4 cm a zaplatíte za něj 419 Kč.

Tyto i další doplňky najdete a můžete si koupit v internetovém obchodě www.almara-shop.cz.

TEXT: IVA TVRZOVÁ
FOTO: ALMARA-SHOP

V námořnickém stylu