Užitečný komfort pro koupelny

Elektronicky řízené systémy nám usnadní běžný život, zajistí větší bezpečnost při používání a jsou jednoduché na ovládání. Některé z nich by dokonce slušely i našim „víkendovým obydlím“. Vždyť v mnohých pobýváme mohem déle a častěji než o víkendech.

 

Bezdotykový komfort na WC: žádné otisky prstů, žádné hygienické riziko – stačí lehce mávnout rukou a chytré zařízení aktivuje jedno ze dvou množství splachovací vody

 

Například koupelnová armatura Multiplex Trio E2 od firmy Viega, má snadnou obsluhu a několik nepostradatelných výhod. Pomocí dvou samostatných a vizuálně intuitivních ovládacích prvků navolíte stupně teplé vody i výšku hladiny, kam se má vana napustit. Pokud nám koupel vyhovuje, lze si tyto hodnoty uložit (naprogramovat) a kdykoli znovu vyvolat prostřednictvím funkce paměti. Vše spolehlivě řídí „neviditelná“ elektronika.

 

Multiplex Trio E2 - aktuální teplotu přitékající vody signalizují svítící kroužky barvou, popřípadě intenzitou

 

Další vymožeností je zařízení Rotaplex F, pomocí kterého je voda přiváděna nehlučně ze dna vany. Během napouštění není nutné vanu kontrolovat – zastaví se samo při dosažení naprogramovaných parametrů. Můžeme se tak vyvarovat přetečení vany (nebo v městském bytě vyplavení sousedů).

 

Voda přitéká zdola do vany naprosto neslyšně pomocí zařízení Rotaplex F

 

Chcete splachovat bezdotykově? Pomůže vám v tom ovládací deska WC Visign for More Sensitive. Ke spláchnutí jedním ze dvou množství vody stačí pouhé přiblížení ruky. Toto splachování je hygienické a na obsluhu velice jednoduché.

TEXT: REDAKCE
FOTO: ARCHIV

Užitečný komfort pro koupelny