U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

Ušlechtilá inspirace pro každou zahradu

Kategorie: Zvláštní nabídka – září 2002 | Autor:

Romantika našich chatových osad je nerozlučně spjata s vůní dřeva. Původní trampské sruby již byly většinou nahrazeny modernějšími konstrukcemi, nicméně ušlechtilost přírodního materiálu zůstala. Současné možnosti zpracování dřeva a jeho ochrany proti škůdcům a povětrnosti navíc zaručují, že tyto stavby při běžné udržbě vydrží mnoho let.

Zahradní domky a přístřešky

Široký sortiment výrobků ze dřeva nabízí také společnost DELTA Svratka. Technologie, kterou používají, umožňuje z dřevěných prvků stavět nejen zahradní chaty a domky s různými doplňky, ale také odpočívárny, přístřešky pro auta nebo kola, autobusové zastávky a dokonce i králíkárny a psí boudy.

Kam uložit sekačku?

Všichni chataři, chalupáři nebo majitelé rodinných domků řeší problém, kam rychle uklidit sekačku, zahradnické nářadí nebo zahradní nábytek. Optimálním místem je zahradní nebo nářaďový domek. Společnost DELTA Svratka je nabízí v několika typových řadách již 10 let – a tak jsou rozesety po celé Evropě. Například zahradní domky řady ALBERT nebo NPD mají rozměr podlahy od 125×125 cm až po 200×300 cm. Do toho největšího se – kromě sekačky a nábytku – pohodlně vejde i menší traktůrek. Vyrábí se z kvalitně opracovaného smrkového dřeva o síle 28 nebo 33 mm a jejich cena je od 9 200 Kč do 24 700 Kč.

Víkendová chata s pergolou

Někteří zahrádkáři chtějí mít chatu sice menších rozměrů, ale zato s terasou, pergolou a stylovým nábytkem. Taková stavbička se dobře uplatní i v zahradě rodinného domu. Společnost DELTA Svratka nabízí zahradní domky o půdorysu od 200×200 cm až po 500×400 cm v ceně od 25 740 Kč do 138 520 Kč. Jako doplňky lze přikoupit různé přístřešky, přístavky a přesahy střech a teras, dřevěné podlahy, ale také dřevěné ploty a plotovky.

DELTA Svratka, s.r.o.

Partyzánská 411, 592 02 Svratka, tel./fax: 566 662 554,

e-mail: info@deltasvratka.cz, www.deltasvratka.cz

Kvalita výrobků společnosti DELTA Svratka je ověřená normou jakosti ISO 9001:2000

Ceny jsou uvedeny bez DPH

Ušlechtilá inspirace pro každou zahradu