Vyhrajte knihu “Místopis české prózy”!

Rubrika: Soutěže

Nakladatelství Euromedia, k.s. uvedlo na trh novinku “Putování s knihou – Místopis české prózy”. Putování s knihou Vás zve na cesty do míst, kde se odehrávají některá významná česká literární díla 19. a 20. století. Podíváme se tak např. do Poláčkova Rychnova nad Kněžnou, Škvoreckého Náchoda, Hrabalova Nymburka či Baarova Klenčí, projdeme se Prahou Jakuba Arbese i Brnem Jiřího Mahena, navštívíme Demlův Tasov, Jiráskovu Litomyšl a další. Průvodce po téměř stovce knih a zajímavostech daných lokalit doprovázejí nejen četné aktuální fotografie, ale také medailonek s informacemi o autorovi a obsah díla. Putování s knihou je průvodcem nejen k výletům, ale i k četbě – a třeba také k objevování kouzla knih, z nichž některé leckdo dosud možná pokládal jen za nudnou čítankovou četbu.

Soutěžní otázka:

Ve kterém městě založil Josef Škvorecký exilové nakladatelství 68 Publishers?( viz Wikipedia)

 a) v Montrealu b) v Torontu c) ve Vancouveru

 

 

 

 

 

 

Tři z vás dostanou knihu Putování s knihou-Místopis české prózy od nakladatelství Euromedia, k.s..

Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 25.8. 2013. Vyhodnocení soutěže proběhne 26.8. 2013.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.

Informace o partnerovi soutěže:

Veškeré informace o firmě a jejich produktech naleznete na www.bux.cz a na www.euromedia.cz

Výherci: Hana Jedličková – Újezd u Brna, Gabriela Bartáková – Loket, Alena Kyptová-  Jíloviště.

Gratulujeme!

Vyhrajte knihu “Místopis české prózy”!