Rozkvetlý porcelán

Bylinky nemusí růst jen na záhonku nebo v květináči, můžou ozdobit i stolní porcelán. Rodinná značka porcelánu Villeroy & Bochneustále přichází s novými designy a nápady. Aktuální kolekce Althea Nova je inspirována čerstvými bylinkami. A není divu – bylinky vylepší každý ledový čaj, pomazánku nebo marinádu na grilování.

 

 

V kolekci najdete mnoho různých kousků pro každodenní použití – šálky, různé druhy talířků, misek apod. Při svátečních příležitostech pak využijete omáčník, velké salátové mísy nebo podnosy. Díky krásnému dekoru si můžete porcelánem pomoci i při výzdobě svého interiéru. Řada Althea Nova padne do oka především romantikům a příznivcům venkovského stylu. A ačkoliv porcelán působí velice svátečně, je možné ho pravidelně mýt v myčce a používat v mikrovlnné troubě.

 

 

Ceny: čajová či kávová konvice 1530 Kč, kávový šálek a podšálek 680 Kč, dezertní talíř 520 Kč, pečivový talíř 370 Kč, mělký talíř 550 Kč, miska 400 Kč, salátová miska 550 Kč. Řadu Althea Nova koupíte v prodejně Villeroy & Bochnebo v jejím internetovém obchodu.

 

TEXT: REDAKCE
FOTO: VILLEROY & BOCH

 

 

 

Rozkvetlý porcelán