Rozkvetlá židlička

Multifunkční židličku Fábula ocení rodiče dítek od 6 měsíců až do věku, kdy dosáhnou váhy 15 kilogramů. Stabilní konstrukce zaručí, že dítko bude v bezpečí při jídle i hraní. Dvě kolečka usnadní manipulaci, brzdy pak židličku zajistí na místě. Nepostradatelnou samozřejmostí jsou pohodlné pětibodové polstrované pásy.

 

Židličku lze nastavit do několika poloh

 

Hrací a jídelní pultík se dá nastavit do tří pozic podle velikosti dítěte, při zašpinění ho stačí jednoduše otřít či vyjmout a omýt. Variabilně nastavitelný je i sedák (6 výškových poloh a 3 sklony). Uvnitř je polstrovaná vložka, kterou lze vyprat v pračce. Praktická je opěrka na nohy, díky níž bude dítko v židličce pohodlně sedět, i košík na drobné předměty a hračky. Pokud židličku nebudete zrovna používat, nebo ji budete chtít přibalit na cesty, je možné ji jednoduše složit do velmi skladné podoby.
Fábula je k dostání hned v 6 barevných kombinacích. Základem je vždy bílá, která je doplněna decentním květinovým motivem a barevným lemem polstrování v červené, zelené, modré, žluté, oranžové a fialové.
Tento praktický pomocník rodičů s malými dětmi je k dostání za doporučenou cenu 2570 Kč. Více informací a přehled kamenných a internetových prodejen najdete na www.babypoint.eu.

TEXT: REDAKCE
FOTO: BABYPOINT

 

Rozkvetlá židlička