Romantické doplňky pro radost

S nezaměnitelným designem výrobků holandské firmy Clayre & Eef vytvoříte okouzlující romantickou náladu a uděláte radost sobě i vašim blízkým.

 

Deštníky a rohožky

Clayre & Eef je holandská rodinná firma vyrábějící doplňky, dekorace a bytový textil inspirovaný tradicemi a životem na venkově už od roku 1994.
Výroba vychází z většinou ručně kreslených návrhů, jež vznikají v hlavní kanceláři firmy v půvabné rustikální atmosféře, která je typická pro Clayre & Eef.
 

Kolekce It´s Laundry Day

Aktuální kolekce představuje kompletní řadu bytových doplňků, které dělají dům domovem. Půvabné rámečky na fotky či obrázky, úchytky, zrcátka,
stojánky na šperky či fotoalba se hodí do ložnice či obývacího pokoje a perfektně doplní třeba noční či toaletní stolek.
Polštáře a k nim sladěné sedáky na židle, plédy nebo přehozy na postel v pastelových barvách oživí jednobarevnou pohovku či postel.
Vybírat je možné z téměř nepřeběrného množství textilních vzorů a barevných kombinací, které potěší všechny romantické duše.

 

K textilním kolekcím firma vyrábí ve stejném motivu například i nádobí (porcelánové sady na čaj a podobně), doplňky pro stolování (tácy, podnosy atd.), kuchyňský textil (ubrusy, zástery, chňapky, utěrky), různé dekorace (závěsná látková srdíčka) nebo rohožky.
V současném deštivém období jsou také nadmíru praktické stylové deštníky v různých barvách s bílými puntíky.
Výrobky Clayre & Eef prodává e-shop Almara-Shop.

TEXT: REDAKCE
FOTO: ARCHIV

Romantické doplňky pro radost